Для чого потрібна оцінка інтелектуальної власності | STUDIC.info - портал розважальних новин

Для чого потрібна оцінка інтелектуальної власності

Размещено: 14:55, 04 Вер 2019. Категория: Суспільство
90_pa.jpgДоволі часто в нашому світі ми оцінюємо не матеріальні речі, а досягнення інтелектуального розвитку. Це не можна відчути руками, але ціна такої власності може сягати навіть мільйонів доларів. Зокрема, мова йде про картини, пісні та інші витвори мистецтва. І якщо право власності на пісню закріплене за одним автором, то використання цього твору можливе тільки зі згоди цієї людини або безкоштовно, або ж за певну плату, яку ще називають «роялті».


Але бувають також такі випадки, коли оцінка інтелектуальної власності є обов’язковою, адже без неї просто не обійтися. До прикладу, таке може бути при оформленні договору купівлі-продажу об’єктів інтелектуальної власності, коли продавець та покупець мають знати хоча б приблизну ціну. Найкращі професіонали своєї справи працюють за адресою https://wisegroup.com.ua/ocenka-objektov-intellect-sobstvennosti/. Там дають стовідсоткову гарантію результату, обіцяють завершити роботу від трьох днів, а плата за послуги складає від 1500 гривень.

Обов’язково потрібно оцінювати об’єкт інтелектуальної власності тоді, коли відбувається нотаріальне оформлення спадщини. Справді, коли такі об’єкти входять у заповіт, тоді потрібно знати хоча б приблизну вартість всіх складників цього документа. Буває й таке, що об’єкт інтелектуальної власності передається комусь у заставу в якості обслуговування боргу чи в інших випадках. Звісно, тоді також потрібно дізнатися вартість, щоб знати, на що потім розраховувати.

Окрема складова частина об’єктів інтелектуальної власності – це патенти. Якщо говорити коротко, то це розробки наукового або прикладного характеру, право на які має той, хто їх зареєстрував. Саме тому завод або підприємство, яке володіє патентами, буде коштувати значно дорожче, аніж заклад без них. Тому при оформленні купівлі-продажі такого підприємства потрібно враховувати ціну всіх патентів, котрими воно володіє.

Як же відбувається сам процес оцінки? Спершу визначається завдання на роботу та підписується відповідний договір. Потім відбувається ідентифікація об’єкта оцінки, збирається та аналізується інформація про нього. Наприкінці складається звіт із зазначеною вартістю об’єкта інтелектуальної власності. Важливо зазначити, що перед початком роботи спеціалістів потрібно здійснити передплату, після чого починається сам процес оцінки. Тож тепер ви точно знаєте, наскільки важливо оцінити той чи інший об’єкт інтелектуальної власності.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень