У київському метро поїзди будуть ходити в три рази рідше | STUDIC.info - портал розважальних новин

У київському метро поїзди будуть ходити в три рази рідше

Размещено: 13:53, 16 Лис 2009. Категория: КИЇВ
4535_images.jpeg (3.08 Kb)Найближчим часом пасажирів київського метро чекають чергові незручності - інтервал руху поїздів збільшиться втричі.

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна" з джерел у столичній мерії, в першу чергу це торкнеться Святошино-Броварської лінії.


Як зазначив співрозмовник, ці заходи не пов'язані зі зменшенням кількості пасажирів у зв'язку з епідемією грипу, а зумовлені економічними причинами. Зокрема, плановане збільшення періодичності руху мотивуються зносом складів і браком грошей.

У той же час агентству поки не вдалося з'ясувати, чи підписаний новий графік.

Раніше київський метрополітен неодноразово вказував на брак коштів на оновлення рухомого складу, а також ремонт того, що вже використовується.

Після збільшення тарифів наприкінці минулого року більш ніж втричі, графік руху поїздів київської "підземки" вже змінювався в березні 2009 року. Тоді інтервал між поїздами збільшився в середньому в 1,5-2 рази.

Київський метрополітен найбільш масовий вид транспорту в столиці.

Останнім часом у ЗМІ неодноразово публікуються матеріали про наміри підвищення тарифів приватними автомобільними перевізниками - маршрутками.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень