У Києві відбудеться танкова битва | STUDIC.info - портал розважальних новин

У Києві відбудеться танкова битва

Размещено: 16:18, 13 Лют 2012. Категория: КИЇВ
26 лютого на мототреку Пирогово «Київський клуб «Червона Зірка» проведуть фестиваль «На броні Перемоги ».

За інформацією клубу «Червона Зірка», на фестивалі продемонструють бойову техніку часів Другої світової, а також повоєнне зброю радянського та німецького виробництва.


В ході проведення заходу учасники фестивалю, протягом декількох годин, зможуть продемонструвати глядачеві військову техніку і зброю в демонстраційних проїздах, на виставковому майданчику і в «бойових» умовах.

Кияни зможуть побачити танки Т-34-85 і репліку німецької Т-V Пантера, бронемашини Sdkfz, зенітні гармати, БМ-13 - «Катюша» та багато іншого.

Головна фаза фестивалю - батально-історична реконструкція «Зустрічний бій» розпочнеться в 13:00. В ході показових виступів з демонстрацією всіх зразків військової техніки у дії, будуть проведені військово-історичні постановки у виконанні військово-історичних груп клубу, демонструючи глядачам взаємодія піхотних, механізованих, розвідувальних, автомобільних і бронетанкових підрозділів в бою. Це дасть можливість всім групам учасників виступити безпосередньо у головній ролі і представити можливість глядачеві побачити всі елементи постановки, які під час проведення широкомасштабної реконструкції побачити просто неможливо.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень