Столична міліція шукає борця з хакерами | STUDIC.info - портал розважальних новин

Столична міліція шукає борця з хакерами

Размещено: 01:25, 18 Лют 2012. Категория: КИЇВ
0179_1.jpg (15.32 Kb)Столичне управління МВС оголосило конкурс на заміщення вакантної посади начальника новоствореного управління боротьби з кіберзлочинністю.


Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

Згідно з повідомленням, МВС створює управління боротьби з кіберзлочинністю для попередження та протидії злочинам у сфері високих інформаційних технологій і телекомунікацій, а також протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних від таких злочинів.

"Посадовий оклад 1400-1500 гривень, надбавки за виконання особливо важливих завдань під час проходження служби у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням ", йдеться в повідомленні.

Також надбавку обіцяють за вислугу років, оперативно-розшукову, розвідувальну чи контррозвідувальну діяльність та інформаційно-аналітичне забезпечення органів державної, за службу в умовах режимних обмежень та щомісячне преміювання.

Вимоги до кандидата: атестат працівника органів внутрішніх справ, наявність власного житла в Києві, вища освіта відповідно до фаху професійної діяльності (магістр або спеціаліст), післядипломна освіта у сфері державного управління правоохоронною діяльністю, використання нових інформаційних технологій у виробничій, комерційній, банківській сферах, стаж роботи за фахом в органах внутрішніх справ на посадах керівників нижчого рівня не менше 4-х років.

Варто відзначити, що за даними Держкомстату – 4 тисячі 168 гривень.

Теги: МВС

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень