Міліція обшукує людей на Майдані через презервативи з Януковичем | STUDIC.info - портал розважальних новин

Міліція обшукує людей на Майдані через презервативи з Януковичем

Размещено: 22:46, 24 Лют 2012. Категория: КИЇВ
У п’ятницю зранку працівники кримінального розшуку міліції розпочали обшук громадян на Майдані Незалежності.

Про це повідомляє прес-служба КУПРу.

За словами активістів, на 24 лютого вони запланували акцію з роздачі біло-блакитних презервативів, присвячену другій річниці президента Віктора Януковича.


"За годину до початку акції з доброчинної роздачі біло-блакитних презервативів працівники кримінального розшуку розпочали безпрецедентну акцію-облаву на активістів КУПРу і Чорного Комітету. Ярославу захопили просто в Макдональдсі четверо кремезних чоловіків у цивільному і, показавши посвідчення кримінального розшуку, відібрали пакет з 250 коробками презервативів", повідомили активісти.

4461_2.jpg (46.25 Kb)

Вони наголосили, що дівчину намагалися затримати, але відвідувачі закладу швидкого харчування здійняли ґвалт, тож правоохоронці відступилися.

"Міліція люто виловлює не тільки тих, хто видається операм потенційним учасником акції з роздачі презервативів, а й громадян, яким вдалося стати володарем колекційного виробу. Перевіряють сумки, пакети, зупиняють автомобілі і обшукують багажники. Ярославу, яку не змогли затримати в Макдональдсі, підкараулили на виході і все ж схопили та відправили до райвідділу", - розповіли у КУПРі.

Голова КУПРу Сергій Мельниченко згодом написав у всоєму Facebook, що його та ще чотирьох осыб затримали.

"Щойно, під час доброчинної роздачі "Партії Кондомів" на Майдані мене та ще чотирьох "волонтерів" затримала міліція. Зараз їду в автозаку. Куди саме, ще не знаю... Ніяк не збагну, чому міліція так боїться поширення цих ПРЕЗ... Невже у них була вказівка? Чи то самі такі свідомі...?", - написав він.

Мельниченко додав, що загалом на сьогодні планувалось роздати 1500 упаковок презервативів, проте більше половини забрала міліція.

Як повідомили "Українській правді. Київ" у міліції, дійсно затримали 4 осіб і їх доставили до Шевченківського ТВМ-4, що по вул. Прорізній, 12.

"На них складені адмінпротоколи за статею 185/1 (порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій). Їх акція не була санкціонована", - розповіли в міліції.

Про те, чи вилучали правоохоронці продукцію, яку роздавали активісти, у міліції відповісти не змогли.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама





ТОП за тиждень