У Києві відкрили пам'ятник Полум'я миру

Размещено: 14:17, 07 Сер 2017. Категория: КИЇВ
У Києві відбулося відкриття пам'ятника Полум'я миру. Захід пройшов за ініціативою Посла миру Анастасії Зеленської та за участю королівської сім'ї Габсбург-Лотрінген з Австрії, повідомляє прес-служба Київради.

Пам'ятник, як стверджує засновниця організації Полум'я миру, Герта Маргарет Габсбург-Лотрінген, є одночасно нагадуванням і символом того, що необхідно завжди думати і діяти заради миру.

"Пам'ятник зроблений з дерева і каменю, які є найдавнішими матеріалами. Вони символізують стійкість переконань, непохитність і тисячолітню енергію. Вічні матеріали - вічні цінності. Полум'я миру - це універсальний, глобальний у всіх сенсах цього слова пам'ятник, головна ідея якого - мир", - зазначила Герта Маргарет Габсбург-Лотрінген.

Після урочистого відкриття пам'ятника, вперше в Києві у виконанні всесвітньо відомої українсько-шведської піаністки Наталії Пасічник разом з Національним ансамблем солістів Київська камерата прозвучали композиції двох Моцартів: Вольфганга Моцарта і його сина Франса Ксавера Моцарта, який довгий час свого життя жив і творив в українському Львові.

Як повідомляв Кореспондент.net, 23 червня в Маріїнському парку Києва відкрили пам'ятник поетесі Анні Ахматовій, яка народилася в Одесі в 1889 році, а з 1906-го по 1910-й навчалася в Києві.

У Києві з голови пам'ятника Леніну зробили павука

"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама