Як варто провести студентські роки | STUDIC.info - портал розважальних новин

Як варто провести студентські роки

Размещено: 01:36, 22 Тра 2019. Категория: Гроші
ma.jpgПрактично всі люди, котрі вчилися в університеті, стверджують, що студентська пора – найкраща у їхньому житті. Це доволі легко пояснюється, адже у такий період людина вже повнолітня, вона має певні знання та досвід, а з іншого боку – ще не перевантажена різноманітними сімейними обов’язками. Єдиним завданням студента є вчитися та успішно складати сесії, а поміж тим – весело проводити час з друзями. Не просто так кажуть, що у ці роки потрібно встигнути нагулятися, бо потім на це просто не буде часу.


Але на перешкоді такому дозвіллю може стояти банальна відсутність коштів. Звісно, щастить, коли у студента є стипендія, але приблизно тисяча гривень навряд чи може врятувати у наш час. Не потрібно бути пророком, щоб сказати, що таких грошей не вистачить для цілого місяця. Якщо у вас все так само, тоді хорошим варіантом буде взяти кредит за адресою httрs://moneyveo.ua/. Це просто ідеальний варіант, адже можна самостійно обирати собі не лише суму позики, але й термін її погашення. Якщо це у вас перший кредит, тоді максимально вам дадуть 10 000 гривень на 30 днів. Оскільки дебютна позика є пільговою, переплата за один день становитиме всього одну гривню.

Великим плюсом є висока швидкість самого процесу. У середньому проходить всього 8 хвилин з того часу, як ви оформите заявку в режимі онлайн. Для цього потрібно лише надати дані паспорта та ідентифікаційного коду, мати як мінімум 18 років, а ще володіти банківською картою, мобільним телефоном та електронною поштою. Якщо у вас немає великих проблем з кредитною історією, тоді рішення буде позитивним, а гроші негайно надійдуть на вашу карту.

Володіючи такими коштами, ви можете впевнено планувати собі найближчий місяць. Там можуть бути мандрівки у гори чи на озеро, походи в нічні клуби та на концерти, а ще – романтичні побачення зі своєю половинкою. Найважливіше – підтримувати правильний баланс між навчанням та відпочинком, адже було б не надто приємно, якби вас виключили з університету. Зрештою, не обов’язково влаштовувати якісь ексцентричні святкування, адже просто відвідини кінотеатру з друзями або коханою дівчиною – це вже різноманіття, котре допоможе трохи відволіктися від підручників, заліків та екзаменів.

Одним словом, тепер ви точно знаєте, де можна позичити гроші, якщо у вас не вистачає певної суми. Звісно, їх потім все одно потрібно віддавати, але якщо вам потрібна фінансова допомога терміново, тоді кращого варіанту просто не знайти.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама