Американський Comcast купить британський телеконцерн Sky

Размещено: 11:07, 23 Вер 2018. Категория: Гроші
Американський конгломерат Comcast зміг запропонувати вищу ставку, ніж мультинаціональна корпорація 21st Century Fox, під час аукціону за телекомунікаційну британську компанію Sky. Про це повідомляє The Wall Street Journal.
Comcast запропонував на аукціоні ціну в 17,28 фунтів стерлінгів за акцію Sky plc (володіє телеканалом Sky News), у той час як його основний конкурент - компанія 21st Century Fox Inc., що належить Disney, - 15,67 фунтів стерлінгів за акцію. Таким чином, пропозиція Comcast досягла 38 млрд доларів.
До 11 жовтня інвестори Sky plc мають виставити на торги акції компанії, тоді Comcast закріпить за собою право на придбання паперів комунікаційної компанії.
Раніше Comcast не вдалося купити сам 21st Century Fox. Таким чином, переможцем у спорі за компанію виявився Disney. Остання запропонувала 71 млрд доларів готівкою проти 65 млрд доларів від Comcast. Тоді Comcast, відмовившись від боротьби за 21st Century Fox, заявив, що тепер має намір зосередитися на придбанні пан’європейської Sky plc, на яку також претендував Disney.
Comcast володіє компанією NBCUniversal, анімаційною компанією DreamWorks, у 2018 році конгломерат вирішив зосередитися на розширенні за межами США, щоб стати глобальним лідером у сфері телекомунікацій.
Медіахолдинг 21st Century Fox складається з кіно- і телестудії 20th Century Fox, стримінгового сервісу Hulu, а також індійського телеканалу Star India.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень