Омелян назвав вартість проїзду платними дорогами | STUDIC.info - портал розважальних новин

Омелян назвав вартість проїзду платними дорогами

Размещено: 10:26, 31 Сер 2018. Категория: Гроші
В Україні вартість одного кілометра проїзду платними автобанами може скласти 20-70 євроцентів (6,61-23,15 грн). Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю телеканалу Прямий.
"У випадку України, європейських країн, де практикуються платні автобани, вартість кілометра проїзду буде варіюватися між 20-70 євроцентів. Зараз йде дискусія... Про платні дороги ми зможемо говорити ствердно тільки після того, як буде проведено тендер і будемо розуміти, яка компанія виграла, на яких умовах", - сказав Омелян.

Міністр зазначив, що вартість проїзду платними дорогами в Китаї - приблизно 20 євроцентів, тоді як в Європі - 50-70 євроцентів.

Омелян також анонсував будівництво відрізка між Львовом і Краківцем. "Це повинна бути платна дорога. І я сподіваюся на те, що якщо тендер пройде успішно, ми будемо мати початок будівництва вже в 2019 році", - додав глава Мінінфраструктури.

Крім того, міністерство почало підготовку техніко-економічної документації для платного автобану Київ-Біла Церква.

Раніше Служба автодоріг Київської області уклала договір з проектною організацією на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва концесійної автодороги Київ - Біла Церква.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень