Коломойський відмовився від частини претензій - Приват | STUDIC.info - портал розважальних новин

Коломойський відмовився від частини претензій - Приват

Размещено: 12:37, 01 Сер 2018. Категория: Гроші
У Високому суді Лондона відбулося п'ятиденне засідання за позовом ПриватБанку проти колишніх його власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Про це в середу, 1 серпня, повідомляє прес-служба банку.
Як повідомляється, засідання почалося в середу, 25 липня, і завершилося у вівторок, 31 липня, за участю судді Джастіса Фанкорта.

Зазначається, що незадовго до початку слухання справи, відповідачі відмовилися від майже половини аргументів, які вони планували представити. Такі поступки включали визнання того, що у банку є достатньо доказів про їхнє шахрайство, і, що існує ризик того, що вони розтратять свої активи, якщо їм це не буде заборонено судовим наказом про арешт активів.

"Під час засідання банк представив Високому суду детальні аргументи і докази за позовом і судовим наказом про світовий арешт активів, який був виданий для забезпечення позову", - йдеться в повідомленні.

У заяві також говориться, що позов, як підстава для судового наказу про арешт активів, включає заяви, що Коломойський і Боголюбов незаконно привласнили з банку 1,9 млрд доларів в 2014 році шляхом укладення низки уявних угод, що мали наслідком переведення коштів компаніям, якими вони таємно володіли або контролювали.

У прес-службі також зазначили, що під час засідання провідний адвокат ПриватБанку Стівен Сміт пояснив, що в період з квітня 2013 року по серпень 2014 року Коломойський і Боголюбов організували шахрайську схему з надання позик 46 позичальникам, здійснення виплат за 54 уявними "договорами поставки" на постачання в неймовірних обсягах товарів, таких як марганцева руда, поліетилентерефталат і концентрат яблучного соку, і схеми перекредитування, спрямовані на приховування шахрайських дій.

Зазначимо, в квітні Коломойський програв суд в Лондоні за позовом Нафтогазу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень