Приватбанк подав мільярдний позов до PricewaterhouseCoopers | STUDIC.info - портал розважальних новин

Приватбанк подав мільярдний позов до PricewaterhouseCoopers

Размещено: 11:10, 02 Кві 2018. Категория: Гроші
ПриватБанк подав офіційний судовий позов щодо PricewaterhouseCoopers (Кіпр) та аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers (Україна), далі - PwC. Про це в понеділок, 2 квітня, повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Зазначається, що позов був поданий 30 березня в районний суд Нікосії (Кіпр) на 3 мільярди доларів США.

У таку суму в банку оцінили збитки, яких, як вважає ПриватБанк, він зазнав в результаті серйозних і значних порушень з боку PwC своїх обов'язків і, перш за все, обов'язків при перевірці фінансової звітності ПриватБанку за звітні періоди, що закінчуються 31 грудня 2013 року, 31 грудня 2014 року та 31 грудня 2015 року.

Після подачі судового позову проти колишніх власників банку у Високому суді Лондона в грудні 2017 року позовна заява проти PwC є наступним важливим кроком, зробленим ПриватБанком щодо відшкодування величезних збитків, тягар від яких досі в значній мірі впливає на економіку України.

Коментуючи цей крок, голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл сказав: "Подача позову проти PwC є логічним і необхідним кроком, зважаючи на велику відповідальність PwC з перевірки фінансової звітності банку. Абсолютна нездатність PwC виявити в банку операції шахрайства протягом багатьох років привела до того, що практично весь корпоративний кредитний портфель банку не обслуговується і не має відповідного заставного забезпечення. Тепер кіпрський суд буде приймати рішення щодо PwC в установленому порядку".

ПриватБанк доручив міжнародній юридичній компанії Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan (Великобританія) спільно з кіпрськими юридичними фірмами Antis Triantafyllides & Sons та Chrysses Demetriades & Co представляти його інтереси в ході судових розглядів з PwC.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень