Компанія зі США вкладе $150 мільйонів в українські Ан-74

Размещено: 14:15, 13 Лис 2017. Категория: Гроші
Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, що входить до складу Укроборонпрому, отримає замовлення на серійне виготовлення літаків в розмірі $150 мільйонів. Такі домовленості були досягнуті під час міжнародної виставки Dubai Airshow-2017 Об'єднаних Арабських Еміратах, повідомляє прес-служба Укроборонпрому.
Інвестиції надасть американська компанія Oriole Capital Group на серійне виробництво на потужностях Харківського державіаційного виробничого підприємства українських Ан-74 в різних модифікаціях. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію і збут цих літаків.

"Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74", - зазначили в Укроборонпромі.

Крім того, Харківське державне авіаційне виробниче підприємство буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування і навчання пілотів.

Раніше повідомлялося, що Україна побудує для Казахстану літак Ан-74.

"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень