Українські аграрії на чверть збільшили експорт в ЄС

Размещено: 22:44, 30 Чер 2016. Категория: Гроші
Експорт аграрної продукції з України в країни ЄС за п'ять місяців 2016 року зріс порівняно з аналогічним періодом 2015 року на 24% і склав 1,8 мільярда доларів, повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька в Facebook.
"Експорт продукції аграрного сектора становить 41,8% від загального експорту, а це 5,7 млрд дол. Прихильники євроінтеграції, для вас перемога: в країни ЄС вітчизняні виробники експортували вже на суму 1,796 млрд дол. Експорт за цей період порівняно з торішнім збільшився на 23,9%", - написала Рутицька.
Заступник міністра зазначила, що порівняно з аналогічним періодом 2015 року обсяг виручки від експорту сільськогосподарської продукції зріс на 2,4%, а зовнішньоторговельний оборот збільшився на 4,3%.
Лідируючі позиції в регіональній структурі експорту в січні-травні зайняли країни Азії, куди було відправлено 43,6% від загальних поставок. Виручка від поставок в Азію склала 2,5 млрд дол.
Зазначимо, раніше в Мінагрополітики повідомили про рекордні показники торгівлі українських аграріїв, які торік наторгували 11,1 мільярда доларів.

"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень