ExxonMobil виходить із проектів з Роснефтью

Размещено: 02:56, 01 Бер 2018, Категория: Гроші
Нафтова компанія ExxonMobil вирішила вийти зі спільних проектів з компанією Роснефть через санкції США і Євросоюзу проти РФ, пише РИА Новости.
У щорічному звіті американської компанії, направленому в комісію з цінних паперів США, зазначається, що в 2013 і 2014 роках ExxonMobil і Роснафта створили різні структури для проведення геологорозвідувальних і науково-дослідних робіт.

Потім, в 2014 році Євросоюз і США ввели санкції щодо російського енергетичного сектора, а в другій половині 2017 року США кодифікували і розширили санкції проти РФ.

"У зв'язку з вищевикладеним корпорація і її афілійовані особи продовжують дотримуватися всіх чинних законів, правил щодо утилізації. В кінці 2017 року корпорація вирішила вийти з цих спільних підприємств. Корпорація очікує, що офіційно розпочне виведення в 2018 році", - йдеться в документі.

У звіті наголошується, що ExxonMobil в рамках співпраці з Роснефтью працювала або планувала працювати на шельфі в Карському, Чукотському морях, в море Лаптєвих і в Чорному морі. Загальна площа ділянок становить понад 257 тисяч

Вчені назвали небезпечні наслідки депресії

Размещено: 02:34, 01 Бер 2018, Категория: Технології


Вчені з канадського Центру наркології і психічного здоров'я при Університеті Торонто встановили, що довга депресія може привести до змін у мозку. Результати дослідження опубліковані в журналі The Lancet Psychiatry.
У дослідженні взяли участь 25 осіб, які страждали тривалою депресією більш як десять років, 25 осіб з депресією середньої тривалості і 30 повністю здорових людей.

Зазначається, що у тих, хто давно страждає від депресії, в мозку знайшли в середньому приблизно на 30 відсотків вищий рівень транслокаторного білка, створюваного імунними клітинами.

Подібним чином, як було встановлено в ході попередніх досліджень, мозок реагує на нейродегенеративні захворювання, такі як хвороба Альцгеймера або Паркінсона. Депресія, хоча і не відноситься до таких, судячи з нових результатів, може в деяких відносинах мати схожий ефект.

Позбавлення сну допомагає вилікуватися від депресії - вчені
Раніше вчені встановили, що з кожних ста осіб, які страждали будь-коли

Газпром підтвердив, що зобов'язаний заплатити Нафтогазу

Размещено: 01:33, 01 Бер 2018, Категория: Гроші
У Газпромі підтвердили, що арбітраж в Стокгольмі задовольнив вимоги Нафтогазу за позовом на транзит газу, і за результатами двох розглядів в суді російська компанія повинна виплатити українській 2,56 мільярда доларів. Про це в четвер, 1 березня, повідомило РИА Новости з посиланням на заяву Газпрому.

Джерело

Арбітраж задовольнив не всі вимоги Нафтогазу

Размещено: 00:44, 01 Бер 2018, Категория: Гроші
Стокгольмський арбітраж не задовольнив вимогу Нафтогазу на перегляд тарифу на транзит в контракті з Газпромом, йдеться в прес-релізі компанії.

Джерело

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама