Комп'ютер за 25 доларів надійде в продаж на початку 2012 року | STUDIC.info - портал розважальних новин

Комп'ютер за 25 доларів надійде в продаж на початку 2012 року

Размещено: 22:12, 24 Гру 2011. Категория: Технології
6838_2.jpg (14.59 Kb)Благодійний фонд Raspberry Pi Foundation розпочав бета-тестування персонального комп'ютера вартістю від 25 доларів. Про це повідомляється в офіційному блозі фонду.

Тестування буде проходити на різних рівнях - програмному, апаратному та електричному. Якщо випробування завершаться успішно, пристрої надійдуть у серійне виробництво. Купити їх можна буде вже в січні 2012 року. Частина комп'ютерів буде продана на аукціоні.


Комп'ютер буде доступний у двох модифікаціях - за ціною в 25 і 35 доларів. Один від одного вони відрізняються кількістю USB-портів (один або два), наявністю роз'єму Ethernet (у більш дешевої моделі його немає) і оперативною пам'яттю (128 мегабайт проти 256). Прототип системи фонд показав у травні.

Обидві моделі використовують процесор ARM з тактовою частотою 700 мегагерц, а в якості носіїв застосовуються карти пам'яті формату SD. В обох комп'ютерів є вихід HDMI. Живлення на плату подається через microUSB.

Raspberry Pi працює під управлінням Linux або RISC OS. На нього встановлені браузер Iceweasel і офісний пакет KOffice.

Як передбачається, комп'ютер будуть використовувати в першу чергу в школах для навчання дітей програмуванню. Основною мовою програмування за умовчанням є Python.

Фонд Raspberry Pi Foundation був створений у 2009 році. Одним з його активістів є британський гейм-дизайнер Девід Бребен, один з творців космічного симулятора Elite.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень