Науковців з'ясували, як продовжити життя і скинути вагу

Размещено: 05:30, 13 Бер 2018. Категория: Технології
Вчені Гронінгенського університету в Нідерландах з'ясували, що вживання продуктів з низьким вмістом жирів і невеликою кількістю калорій перешкоджає старінню центральної нервової системи. Вони також довели, що фізичні вправи менш ефективні для схуднення, ніж дієта.

Стаття дослідників опублікована в журналі Frontiers in Molecular Neuroscience.

Досліди із застосуванням таких модельних організмів, як гризуни, показали, що старіння і ожиріння супроводжуються хронічними запальними процесами в специфічних областях мозку, включаючи гіпоталамус, мозолисте тіло і звід мозку, що складається з білої речовини.

Головну роль в цьому відіграють мікроглії - клітини імунної системи (макрофаги), які беруть участь в руйнуванні і поглинанні сторонніх агентів і загиблих клітин.

У ході експерименту були використані миші у віці шести місяців або двох років, які сиділи на дієті або з високим вмістом жирів, або з низьким. При цьому старшим гризунам давали корм з низьким вмістом калорій або їм був забезпечений доступ до бігового колеса.

Виявилося, що найефективнішим способом знизити активність мікроглії в мозку, пов'язану зі старінням і ожирінням, була дієта з низьким вмістом жирів і калорій.

Вчені виявили спосіб схуднути, вживаючи жирну їжу

Раніше повідомлялося, що активні фізичні навантаження не сприяють прискореному схудненню.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень