Чоловікові видалили грижу розміром з футбольний м'яч

Размещено: 22:44, 30 Лис 2015. Категория: Технології
Жителю Марокко видалили грижу на мошонці, яка збільшувалася протягом 12 років і досягла розміру футбольного м'яча, повідомляє The Daily Mail.
65-річний чоловік, ім'я якого не повідомляється, звернувся за допомогою до фахівців тільки тоді, коли став відчувати труднощі під час ходьби, сечовипускання і під час занять сексом, а сама грижа сильно провисла і досягла рівня нижче середини стегна.
Грижа виникає тоді, коли внутрішні органи виходять з порожнини через отвір у жирових тканинах, при цьому цілісність шкірного покриву зберігається, утворюючи подобу пухлини великих розмірів.
Лікарі зробили чоловікові КТ (комп'ютерну томографію), результати якого показали, що в ділянку мошонки "провалилися" петлі кишечника і сечовий міхур, внаслідок чого утворилася грижа завдовжки 30 см і діаметром 23 см.
Медики, які займалися лікуванням пацієнта, назвали операцію "справжнім викликом навіть для найдосвідченіших хірургів". Коли органи повертали назад у черевну порожнину, різко підвищився тиск, що могло спровокувати зупинку серця. Також виник ризик непрохідності кишечника.
Попри всі ризики операція з видалення величезної грижі пройшла успішно. Чоловікові встановили сітку в ділянці "слабкого" м'яза, щоб зміцнити його і перешкодити поверненню грижі.
Раніше повідомлялося, що китайцеві видалили жовчний камінь розміром з диню.

"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень