Прикарпатський паралімпієць виборов срібло на Міжнародному турнірі з настільного тенісу | STUDIC.info - портал розважальних новин

Размещено: 11:24, 26 Чер 2017. Категория: Регіони
Івано-франківський паралімпієць Василь Петрунів виборов срібну медаль на престижному турнірі з настільного тенісу Bayreut open в Німеччині. Змагання проходили 13-18 червня у Байройті (Німеччина). За медалі змагалися 285 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового та фізичного розвитку з 32-країн. Цей Міжнародний турнір - важливий етап перед чемпіонаті Європи, який стартує у вересні в Словенії. Спортсмен зараз активно тренується - по 3-4 години, аби показати ще кращі результати.  "Важливі не тільки тренування. Щоб гарно зіграти, треба, щоб навколо тебе все було добре, особливо, в команді та сім'ї", - зауважує Василь Петрунів.  Читайте також: Міська влада Івано-Франківська влаштувала для дітей спортивний місяць