Україна - переможець чемпіонату Європи з боксу | STUDIC.info - портал розважальних новин

Україна - переможець чемпіонату Європи з боксу

Размещено: 09:38, 26 Чер 2017. Категория: Регіони
Українська збірна посіла перше загальнокомандне місце у змаганнях, що завершилися цими вихідними у Харкові. «Синьо-жовті» здобули три золотих, одну срібну і три бронзові медалі. Другими фінішували росіяни (два «золота», два «срібла», одна «бронза», третіми – англійці (одна золота, шість срібних, одна бронзова нагороди). Чемпіонами Європи стали Юрій Шестак (вагова категорія до 60 кілограмів), Олександр Хижняк (до 75 кг), Віктор Вихрист (понад 91 кг). Лише у фіналі поступився Микола Буценко (вагова категорія до 56 кг), треті місця посіли Дмитро Замотаєв (до 52 кг) і Євген Барабанов (до 69 кг).   Читайте також: Жіноча збірна з баскетболу відвоювала світову бронзу