У Тернополі відбувся забіг у костюмах Санта Клаусів

Размещено: 17:00, 31 Гру 2016. Категория: Регіони
Забіг у костюмах Санта Клаусів відбувся на набережній Тернопільського ставу 31 грудня о 10:00. Бігали навіть дітки та собачка.
Близько двох десятків тернополян у новорічних шапках прийшли на перший в історії Runday забіг Санта Клаусів у Тернополі.
Після невеличкої розминки старт відбувся о 10:00. Маршрут - від пристані до Циганки, потім в іншу сторону до готелю "Галичина" і фініш біля пристані.
- Мені червоний халат подарували рідні спеціально до цього забігу, - розповідає 20хвилин учасник забігу Олександр Найда. - Почав бігати два роки тому, брав участь у марафонах. Зараз намагаюсь тримати себе у формі, по можливості бігаю через день. Сім'я мене повністю підтримує.
До забігу долучилось багато діток та навіть песик.
-Це світова тенденція, і організатори з Києва вирішили забіг Санта Клаусів в Україні, - каже організатор Юрій Міщук. - Основна мета не пробігти першим, а просто своїм прикладом щоб кожен учасник забігу пропагував здоровий спосіб життя. Забіги ми проводимо кожного щосуботи о 10:00. Зареєстрований учасник отримує персональний QR-код, який ми скануємо на фініші, і таким чином людина може слідкувати за усіма своїми забігами.
Ссылка на источник: https://te.20minut.ua/Sport/santa-klausi-bigali-navkolo-ternopilskogo-stavu-10573702.html

"0352.com.ua"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама