ФК "Тернопіль" розпочинає сезон з поразки | STUDIC.info - портал розважальних новин

ФК "Тернопіль" розпочинає сезон з поразки

Размещено: 09:00, 01 Сер 2016. Категория: Регіони
У західноукраїнському дербі між командами ФК «Тернопіль» та «Буковина» з Чернівців перемогли гості – 0:2. Ключовим у матчі виявився результативний штрафний удар «буковинців».
У першому таймі ніщо не сповіщало негативного для тернополян результату. Команда Івана Марущака контролювала хід матчу, створили кілька гольових моментів... Спершу Віталій Богданов перебуваючи у штрафному майданчику, закручував м’яча під поперечину, але у рамку не поцілив.
Згодом Павло Чорномаз все зробив для Ярослава Солонинка, але удар флангового півзахисника ФК «Тернопіль» прийняв на себе воротар гостей Сергій Чернобай. На 20-й хвилині Андрій Шевчук виграв підбір і завдавав удару з близької відстані, щоправда під гострим кутом, але і цього разу надійного зіграв страж воріт чернівецької команди. Ще в одному епізоді Солонинко мав реалізовувати комбінацію, яку тернополяни розіграли через централу вісь захисту гостей. Павло Чорномаз відав передачу на Віталія Богданова, той в один дотик відпасував на Солонинка, однак Ярослав не сумів переграти у ближньому бою Чернобая.
Ближче до завершення першого тайму сольний прохід здійснив В’ячеслав Гевлич, який перепасувався з Шевчуком. Останній віддав зручну передачу на Максима Грамма, але той з метрів 15-ти не змів як слід поцілити по м’ячу, і смугастий пройшов повз стійку воріт. Гості по-великому рахунку за весь перший тайм створили одну реальну небезпеку, коли на оперативний простір вийшов Євген Немтінов, але кілька тернопільських оборонців вкупі і Олександром Чуріловим ліквідували небезпеку.
У другому таймі тренери «Буковини» де що змінили тактику, і замість двох опорників, стали діяти з двома атакувальними півзахисниками. Це дозволило взяти м’ячем під контроль.
Дзвіночок для захисників ФК «Тернопіль» пролунав у другому таймі на 65-й хвилині, коли після передачі зі штрафного Тараса Сивки ніхто з тернопільських захисників не зумів вибити м’яча. Тоді партнерів по команді підстрахував кіпер Олександр Чурілов ,котрий виграв боротьбу в двох атакувальних гравців «Буковини». Але вже за дві хвилини м’яч таки побував у воротах Чурілова. Гравці ФК «Тернопіль» на підступах до штрафного майданчика порушили правила на Євгену Немтінову, а Дмитро Скоблов майстерно перекинув стінку, відкривши рахунок у матчі – 0:1.
Могли зрівнювати рахунок Тарас Кривий та Ігор Курило, однак перший зі зручної позиції пробив не сильно, а другий ударом головою замикав дальню стійку після подачі кутового, але цього разу захисники «Буковини» ліквідували небезпеку. Натомість у компенсований час кіпер чернівчан Чернобай вибивав м’яча на половину поля тернополян у надії потягнути час, натомість вийшла гольова передача. Тернопільські оборонці не зуміли поцілити по м’ячу і Юрій Перін другим темпом зумів переграти Олександра Чурілова, тим самим збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів – 0:2.