Дітей тернопільських бійців АТО оздоровлюють в закладах області та за кордоном

Размещено: 21:00, 31 Лип 2015. Категория: Регіони
На виконання доручення голови облдержадміністрації Степана Барни за підсумками засідання ради учасників АТО  спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціальними послугами охопили 1310 сімей учасників АТО та окремих осіб даної категорії, 23 сім’ї (в яких виховується 45 дітей) перебувають під соціальним супроводом.
Здійснюється робота з підготовки до літнього оздоровлення дітей із сімей учасників АТО. Формується база даних дітей для оздоровлення за кордоном. Зокрема, сформовали групи дітей у складі 15 осіб для відпочинку в Сербії (31.07.2015 – 6.08.2015) та 44 осіб для відпочинку в Хорватії (9.08.2015 – 23.08.2015).
Близько 40 дітей зареєстровані для поїздки в Угорщину.
По 2 дитини із Зборівського та Підгаєцького районів, батьки яких були учасниками АТО, оздоровлюються в таборі «Ромашка» Заліщицького району з 11 липня 2015 року, одна дитина з Тернопільського району  пройшла оздоровлення у таборі в Болгарії.
За запрошенням польської сторони з 13 по 27 липня 9 дітей із сімей учасників АТО Монастириського району відпочили у курортному містечку Криниці Здрув.
Троє дітей з Чортківського району, батьки яких беруть участь в АТО, відпочивали в оздоровчому комплексі «Буковель», а 13 дітей, батьки яких беруть участь в АТО, відправлені на оздоровлення в ТК «Збруч» ( Скала – Подільська).
Заліщицьким ЦСССДМ залучено 5 дітей до тижневого відпочинку в таборі «Артек-Карпати» та одну дитину направлено на оздоровлення в обласний табір.
Спільно із службою у справах дітей Підволочиським РЦСССДМ організовано поїздку членів сімей учасників АТО в Зарваницький духовний центр.
У Бучацькому районі у дитячому оздоровчому закладі «Лісовий дзвіночок» оздоровлено 8 дітей учасників бойових дій в зоні АТО.
У дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» (смт. Скала-Подільська) оздоровлюються 5 дітей із Бережанського району, батьки яких перебувають на службі в зоні АТО.
У Гусятинському районі 20 дітей внутрішньо переміщених осіб охоплені відпочинком 02-15 червня 2015 р. у літніх мовних таборах.
, троє дітей з Гусятинського району відпочили в Угорщині, троє перебувають там відпочивають на даний час.
У Козівському районі оздоровлено 2 дітей, батьки яких перебувають у зоні АТО.
У Підволочиському районі оздоровлено 4 дітей, батьки яких є учасниками АТО (1 батько загинув).
У Монастириському районі 10 дітей осіб учасників бойових дій з 13 липня 2015 року будуть оздоровлюватись в Польщі.
Із ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну» 2 учениці-сестри, батько яких загинув у районі проведення АТО, відпочивали в дитячому закладі санаторного типу «Дельфін» м. Скадовськ Херсонської області.

"0352.com.ua"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень