У Ялті демонтували 80 білбордів

Размещено: 22:11, 30 Кві 2015. Категория: Регіони
Рекламні конструкції знаходилися вздовж автошляхів Сімферополь - Ялта і Ялта - Севастополь.
Як повідомив заступник голови адміністрації міста Ялти Юрій Кириченко, вздовж автомобільних доріг (території підпорядкування колишніх селищних рад) було виявлено 80 білбордів, терміни дії дозволів на розміщення яких закінчилися, або дозвільні документи були відсутні зовсім.
«Ми провели інвентаризацію всіх рекламних конструкцій, які знаходяться на території селищ Ялтинського регіону, які сьогодні є єдиною територією муніципального освіти міської округ Ялта. Нами було виявлено 80 білбордів уздовж автодоріг Сімферополь - Ялта і Ялта - Севастополь, на які не було жодних дозвільних документів, або термін дії яких закінчився », - повідомив заступник голови адміністрації міста Ялти.
За словами Юрія Кириченко, власникам цих 80- і конструкцій були спрямовані приписи на демонтаж. 74 з 80-и конструкцій власники демонтували самі. Решта були прибрані силами муніципальних підприємств.
«Залишилося 6 конструкцій, власники яких знаходяться в Дніпропетровську, Києві та інших містах України. Вони не можуть приїхати і демонтувати конструкції. Вони їх, судячи з усього, просто кинули, тому що зв'язки ніякої з ними немає. Тому нам довелося своїми силами демонтувати залишилися 6 рекламних конструкцій », - підсумував Юрій Кириченко.
Білборди, демонтовані силами комунальних унітарних підприємств, знаходилися в районі селищ Гурзуф і Ай-Даніль, на розвилці біля готелю« Ялта-Інтурист », а також на восьмому кілометрі автодороги Ялта - Севастополь, на території селища Лівадія.

"0654.com.ua"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень