Вчені: Хліб - причина інфарктів | STUDIC.info - портал розважальних новин

Вчені: Хліб - причина інфарктів

Размещено: 23:43, 09 Лют 2012. Категория: Здоров'я та медицина
3446_big_878159.jpg (28.73 Kb)Дослідники з Центру з контролю і профілактики захворювань США визначили 10 продуктів, споживання яких можуть провокувати в людини інфаркти та інсульти. Очолює цей список звичний для всіх хліб.


Власне, винен не сам хліб і хлібобулочні вироби, а надмірний вміст солі в них, зазначає Укрінформ. Саме сіль є причиною підвищеного артеріального тиску в організмі людини. Дослідники відзначають, що нині американці щодоби споживають 3266 мг солі при нормі 2300. А людям старше 50 років і тим, у кого тиск підвищений, взагалі рекомендується щодня споживати лише 1500 мг солі.

Разом з хлібом в небезпечний список потрапили ковбаси, піца, макаронні вироби, кренделі, їжа швидкого приготування, сири, картопляні чіпси, попкорн, деякі пересолені м'ясні вироби.

Центр з контролю і профілактики захворювань запропонував виробникам продуктів харчування США на 25% зменшити використання солі. Це, вважають медики, дозволить щорічно в масштабах країни зберегти життя 30 тис. чоловік.

Нещодавно Корреспондент повідомляв, що українські виробники цукерок і печива використовують слонячі дози небезпечних для здоров'я трансжирів.

Теги: хліб

Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень