Донецький "Шахтар" у Львові розгромив луцьку "Волинь" | STUDIC.info - портал розважальних новин

Донецький "Шахтар" у Львові розгромив луцьку "Волинь"

Размещено: 10:00, 25 Вер 2016. Категория: ЛЬВІВ

Підопічні Паоло Фонсеки на полі "Арени Львів" не залишили жодного шансу своїм суперникам із Луцька.

Про це повідомляє сайт 032.ua.

Голами за "гірників" у цьому поєдинку відзначилася лише українські футболісти. Початоку розгрому поклав гравець національної збірної Богдан Бутко на 41 хвилині. У другому таймі свого партнера гольовим ударом підтримав захисник Ордець, а завершим розгром Борячук на 78 хвилині.

До слова, для Борячука цей гол став дебютним у футболці "Шахтаря" на професійному рівні.

Ця перемога дозволила донецькій команді закріпитися на першій сходинці у турнірній таблиці чемпіонату України. В активі "гірників" 25 залікових бали. Найближчі переслідувачі команди із Донецька - луганська "Зоря" та київське "Динамо" мають 20 та 19 очок відповідно.

Зазначимо, що сьогодні, 25 вересня, свій черговий матч у чемпіонаті проведуть і футболісти львівських "Карпат". Суперником "левів" у 9 турі буде "Олександрія". Початок поєдинку о 19:30.