Начальник патрульної поліції Львова. Хто він? 5 цікавих фактів із біографії Юрія Зозулі

Размещено: 23:06, 31 Сер 2015. Категория: ЛЬВІВ

032.ua публікує ТОП-5 фактів із життя начальника патрульної поліції Львова - Юрія Зозулі.

1. Народився у Києві

Зозуля Юрій Георгієвич народився та проживав у Києві, пізніше жив у Польщі. Згодом повернувся в Україну. Зараз Юрію 26 років. Сімейни стан- одружений. 

2. Не має вищої освіти.

Юрій навчався у Технічному ліцеї Національного технічного університету України КПІ та в університеті у Польщі. Але, майбутній поліцейський, не завершив навчання у польському виші. Вирішив повернутися в Україну, аби займатись справами пов'язаними із розвитком держави. Коли пішов працювати у поліцію, то вступив в Академію внутрішніх справ, де зараз і  навчається.

3. Досвід роботи

Спочатку Юрій Зозуля працював у галузі абсолютно не пов'язаній з поліцією, на посаді фінансового консультанта. Пізніше прийняв для себе рішення піти працювати в нову поліцію.

4. Робота в новій патрульній поліції України

Перед тим, як стати головним "копом" Львова, Юрій Зозуля  був заступником командира третього батальйону Головного управління патрульної полиції Києва.

За інформацією міністра МВС Арсена Авакова, яку він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, за час роботи у столичному підрозділі Зозуля відзначився у кількох випадках, коли було складено адмінпротоколи на декількох VIP-осіб. Зокрема, на народного депутата України С.Мельничука за ст. 126 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування» та на Г.Суркіса, віце-президента УЄФА за ст. 122-5 КУпАП "Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв

20 серпня Арсен Аваков повідомив, що Юрій Зозуля очолить патрульну поліцію Львова. Як тільки Юрій приїхав до Львова, його автомобіль одразу пограбували. З машини поцупили два ноутбуки. Після урочистої присяги Зозуля сказав журналістам, що сподівається на те, що це була остання крадіжка у Львові.

5. Порушник правил дорожнього руху?

Після того, як Зозуля очолив патрульну поліцію Львова, з’явилася інформація про те, що 20 серпня він  їхав по трасі у Рівненській області і порушив правила дорожнього руху. Це сталося 20 серпня, близько 11:00. Зозулю оштрафували на суму 510 гривень. "Як повідомив телеканал 24 посилаючись на власні джерела, з 2013-го року Юрія Зозулю сім разів оштрафували за порушення ПДР. Шість штрафів він отримав за перевищення швидкості, ще один – за те, що не пропустив пішохода», - пише  Zaxid.net.
Юрій Зозуля прокоментував ситуацію, яка склалсь так: "Наш обов'язок не лише змінити патруль, а й себе ”.

"032.ua"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень