Інформаційні табло на зупинках громадського транспорту мають запрацювати наприкінці серпня

Размещено: 21:00, 31 Лип 2015. Категория: ЛЬВІВ

Про це у коментарі 032.ua розповів начальник відділу автоматизованих систем керування рухом ЛКП «Львівавтодор» Мирослав Туркевич.

За словами начальника, усунити проблеми в роботі GPS навігаторів зможуть наприкнці серпня. Саме тоді має запрацювати програмне забезпечення для центрального управління курсом трамваїв.

Якщо якийсь склад виходить із ладу, інформаційне табло виводить недостовірну інформацію

“Передбачалося, що на маршрутах трамвая №2 та №6 будуть встановлені 20 GPS терміналів. Наразі трамвай №2 курсує, а №6 через ремонтні роботи нині їздить за зміненим маршрутом. Ще одна проблема в тому, що кількість трамваїв на маршруті №2 становить 14 рухомих складів. А терміналів, як ви пам’ятаєте, встановлено 20 штук. Відповідно, якщо якийсь склад виходить із ладу, інформаційне табло виводить недостовірну інформацію.

Для усунення цієї проблеми наразі триває розробка спеціального програмного забезпечення, аби уся інформація стосовно усіх трамвайних маршрутів подавалась на центральний пульт управління курсом. Після того, як програмне забезпечення інтегрують в управління, на інформаційних табло ми матимемо чітку інформацію щодо руху трамваїв”Тож до кінця серпня всі табло будуть нормально працювати, - розповів Мирослав Туркевич.

Читайте також: Чому у Львові не функціонують інформаційні табло на зупинках

"032.ua"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень