В Америці випустили сорт пива на основі бичачих яєць | STUDIC.info - портал розважальних новин

В Америці випустили сорт пива на основі бичачих яєць

Размещено: 23:49, 25 Бер 2013. Категория: Курйози
5679_1.jpgПершоквітневий жарт обернувся несподіваною реальністю для пивоварів Америки.

Вони, самі того не підозрюючи, випустили самий незвичайний вид пива в світі. Незвичність його полягає в тому, що для його виготовлення використовують бичачі яйця.

Денверська компанія The Wynkoop Brewing Company в минулому році напередодні першого квітня зняла ролик з метою розіграти жителів країни. Ролик нібито повідомляв про випуск нового сорту пива, виготовленого з гениталій бика. Незвичайний продукт одержав назву Rocky Mountain Oyster Stout.


Незважаючи на те, що відео мало лише гумористичний характер, співвітчизники сприйняли його за правду і почали штурмувати компанію проханнями дати спробувати унікальний напій. Причому, всерйоз ролик сприйняли і пивні критики, а клієнти барів вимагали цей напій.

Компанії просто не залишалося нічого іншого, як почати виробництво напою. Перша партія з восьми баночок пива пішла на Великий американський пивний фестиваль, який відбудеться найближчим часом. Для цього виробникам знадобилося близько 11 кг смажених бичачих яєць.

Як зазначають виробники, найважливіше правило у виробництві даного сорту пива - це використання найсвіжіших інгредієнтів. В результаті пивоварам вдалося створити пиво з повним смаком з нотками ячменю, кави, шоколаду і ... бичачих яєчок.

Джерело


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень