Американські підлітки замовляють презервативи поштою | STUDIC.info - портал розважальних новин

Американські підлітки замовляють презервативи поштою

Размещено: 00:27, 22 Лют 2012. Категория: Курйози
2846_1.jpg (13.19 Kb)Американські підлітки, які проживають в штаті Каліфорнія, позбулися від переживань, пов'язаних з відвідуванням аптеки і придбанням презервативів - "вироби № 2" можна замовити поштою в рамках спеціальної програми.Ініціатива благодійної організації California Family Health Council, що пропагує здоровий спосіб життя в американських сім'ях, викликала у старшого покоління із цих самих сімей дуже неоднозначну реакцію - в декількох округах штату Каліфорнія почалася реалізація незвичайної програми Condom Access Project.


Кожен каліфорнійський підліток у віці від 12 до 19 років тепер має можливість отримувати щомісяця 10 безкоштовних презервативів, упаковку лубриканта та брошури про здоровий секс. Після розміщення замовлення на спеціальному сайті всі ці "товари" будуть вислані за вказаною ним поштовою адресою в стандартній упаковці для дрібних поштових відправлень - за зовнішнім виглядом бандеролі буде неможливо здогадатися, що всередині.

Доводи авторів проекту цілком переконливі: захворюваність гонореєю і хламідіозом в штаті Каліфорнія серед підлітків до 19 років набагато перевищує число випадків цих хвороб серед представників інших вікових груп. Іншою проблемою є високий рівень підліткової вагітності в цьому штаті. Можливість отримати презервативи за допомогою Інтернету безкоштовно, та й ще "з доставкою додому", за задумом організаторів кампанії Condom Access Project, повинна сприяти поширенню безпечного сексу серед юних жителів штату.

Зазначимо, що у проекту є і супротивники - частина батьків і деякі медики вважають, що проект вільного забезпечення підлітків презервативами призведе до ще більшого розповсюдження серед них раннього статевого життя і безладних статевих зв'язків.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень