Португалія оголосила список учасників Євробачення-2018

Размещено: 23:54, 07 Лис 2017. Категория: КУЛЬТУРА
Організатори пісенного конкурсу Євробачення-2018 в Португалії оголосили список учасників конкурсу, до якого увійшли 42 країни, зокрема Україна. Список опубліковано на офіційному сайті.
Представлено також логотип конкурсу, що нагадує морську раковину, й офіційний девіз – «Всі на борт!». Як заявляють організатори, він має нагадувати про особливе розташування Португалії, яка пов'язує Атлантичний океан з рештою Європи.
Конкурс відбудеться в Лісабоні в травні 2018 року.
Серед країн-учасниць названі Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Вірменія, Білорусія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Ізраїль, Ісландія, Іспанія, Ірландія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словенія, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.


Як повідомляв Корреспондент.net, переможцем Євробачення-2017 став португалець Сальвадор Зібрав з піснею Amar pelos Dois. Україна тоді посіла 24 місце з 26-ти.
Нагадаємо, раніше в Україні стартував відбір на Євробачення-2018. Учасник конкурсу визначиться 24 лютого.

"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень