Кремль про санкції проти Північного потоку-2: Порушення норм СОТ

Размещено: 15:24, 20 Сер 2018. Категория: Суспільство
Санкції, які США мають намір ввести щодо учасників проекту будівництва газопроводу Північний потік-2, є порушенням норм світової торгівлі і вони не можуть бути виправдані жодними мотивами.

Про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС в понеділок, 20 серпня.

"Ми вже говорили, що, безумовно, спроби протидіяти суто комерційному міжнародному проекту абсолютно йдуть врозріз і є категоричним порушенням всіх торгових правил і норм, норм СОТ, - зазначив Пєсков. - Нічим іншим це не є, жодними іншими мотивами вони не можуть бути закамуфльовані".

Він запевнив, що Кремль буде реагувати на нові санкції США після набуття ними чинності, керуючись інтересами країни.
"Не будемо забігати вперед, будемо робити те, що завжди робить президент Росії, він робить те, що найкращим чином відповідає інтересам нашої країни, - заявив прес-секретар. - Давайте дочекаємося. Як ви знаєте, вони самі вже плутаються у своїх проектах [санкцій], тому давайте дочекаємося того, що буде, якщо це буде, і вже потім тільки будемо керуватися, в першу чергу, інтересами Російської Федерації".

Пєсков вкотре наголосив, що подібні рестрикції "є продовженням недружніх і незаконних дій і завдають шкоди всій міжнародній торгівлі".

За його словами, Росія налаштована на виведення відносин зі США з кризи, але "не збирається впадати в жалобу, якщо не зустріне взаємності від Вашингтона".

"Президент Росії налаштований на краще, все-таки хоче вивести наші двосторонні відносини з тієї найглибшої кризи, в якій вони перебувають, про це він сам неодноразово говорив. Цей настрій зберігається, але водночас ніхто не збирається впадати в якусь жалобу в разі, якщо ми не зустрінемо взаємності щодо цього від Вашингтона", - резюмував Пєсков.

Раніше ЗМІ повідомили, що в США майже готовий новий пакет санкцій проти компаній, які беруть участь в проекті газопроводу Північний потік-2. Зараз проект санкцій проходить процес обговорення і може бути затверджений протягом декількох тижнів.

Нагадаємо, Україна і США єдині в позиції щодо протидії реалізації російського проекту газопроводу Північний потік-2.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень