Все, що потрібно знати про джек-пот в ігрових автоматах | STUDIC.info - портал розважальних новин

Все, що потрібно знати про джек-пот в ігрових автоматах

Размещено: 14:34, 15 Бер 2016. Категория: Суспільство
У 2003 році в світі гемблінга відбулася знаменна подія. Гравець, який побажав залишитися невідомим, виграв в слот-машину запаморочливу суму в $ 39 710 826! З тих пір всіх зацікавлених осіб мучить одне просте запитання: як?

джек-пот в ігрових автоматах


Тут треба дещо знати. По-перше, щасливчик грав на підлоговій слот-машині Megabucks розробника IGT. По-друге, це був джек-пот. А по-третє, джек-пот був прогресивний. Тобто для початку потрібно розібратися, а що, власне, таке джек-пот.

Більше джек-потів, хороших і різних

Почнемо з того, що шлях до всіх виграшів мрії лежить через джек-пот. Спочатку потрібно визначитися, що, незважаючи на існуючу думку, цей термін не позначає максимальну суму на певному ігровому автоматі. Ні, насправді так називається найбільша сума, яку одна комбінація символів вам дозволяє виграти. А в чому різниця? А ось у чому.

Фіксований джек-пот

Уявімо собі найпростіший механічний ігровий автомат з трьома барабанами. У ньому є символ, скажімо, лимон, що дозволяє сформувати найбільш виграшну комбінацію. Якщо, наприклад, у гравця випаде 3 лимони в лінію, то ви отримуєте джек-пот даного конкретного слота. Однак мова не йде про найбільшу суму, яку людина може виграти на цій машині. Якщо у автомата є функція подвоєння ставки (а, як правило, вона є), можливе, як мінімум, подвоєння виграшу. А якщо передбачений ще вайлд-мультиплікатор (дикий символ, wild), то сума потенційного виграшу ще збільшиться. В таких випадках джек-пот залишається фіксованим. Буває ж, що він збільшується після кожної зіграної партії. Йдеться про так званий прогресивний джек-пот.

Прогресивний джек-пот

Ідея дуже проста. Від кожної зіграної партії якась зовсім невелика частина ставок йде на один рахунок. Так джек-пот зростає, тобто прогресує. І саме таким ось чином суми досягають неймовірних розмірів. Як тільки джек-пот зірваний, його сума обнуляється, і все починається спочатку.

Дізнатися, чи розігрується джек-пот на слоті, можна при першому ж погляді. Написів Jackpot не помітити важко - вони спеціально робляться помітними. Деякі думають, що джек-пот розігрується виключно в підлогових ігрових автоматах. Це не так. Ігрові автомати онлайн цілком собі існують. Потрібно бути готовим, що, швидше за все, виграш джек-поту можливий тільки при максимальній ставці на лінію. У будь-якому випадку, вирушаючи на полювання на цього рідкісного звіра, варто гарненько вивчити правила гри на конкретному слоті.

Королем всіх прогресивних джек-потів є джек-пот на декількох майданчиках (jackpot multi-site). Саме таким чином прості люди з вулиці стають мільйонерами. Сенс системи передає назву. На рахунок джек-поту капає не з однієї слот-машини, а з автомата, об'єднаного в мережу з іншими. Причому не важливо, підлогові це автомати чи віртуальні безкоштовні онлайн автомати на http://777-slots-club.com/igrat-besplatno/.

Так що, як бачите, стати мільйонером зовсім не складно - потрібно просто в правильному місці в потрібний час зірвати свій джек-пот.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама