РФ обмежить безмитне ввезення до Білорусі нафтопродуктів

Размещено: 09:13, 17 Сер 2018. Категория: Гроші
Білоруський державний концерн нафти і хімії - Белнефтехим - підтвердив плани РФ обмежити безмитне ввезення на територію країни нафтопродуктів, повідомляє 16 серпня enkorr.

У зв'язку з цим Белнефтехим почав збір інформації для підготовки індикативного балансу, що визначить обсяг нафти і нафтопродуктів, які необхідні для внутрішніх потреб Білорусі. Таким чином, планується обмежити реекспорт Білоруссю російських нафтопродуктів. Очікується, що обмежать поставки з четвертого кварталу 2018 року.

РФ, поставляючи до Білорусі нафту, нафтопродукти і автогаз без сплати мита в рамках єдиного економічного простору, домагається від Мінська відмови від реекспорту пільгових поставок палива, який приносить білоруському бюджету додаткові доходи, а російському - збитки.

Згідно із залізничною статистикою, експорт нафтопродуктів з РФ до Білорусі безперервно зростає: удвічі - в 2017 році в порівнянні з 2016-м, до 3,3 млн т, а в першому півріччі поточного року - ще на 44% до того ж періоду 2017-го, до 2 млн т. Постачання автогазу зросли відповідно на 133%, до 551,1 тис. т і на 128% до 479,8 тис.

Раніше повідомлялося, що Україна збільшила імпорт нафтопродуктів на третину. Найбільше нафтопродуктів було поставлено з Білорусі, Росії та Литви.

Нагадаємо, в Росії чекають дефіциту нафти в найближчі десять років.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень