Южно-Українська АЕС підключила третій енергоблок

Размещено: 11:30, 17 Лип 2018. Категория: Гроші
Южно-Українська атомна електростанція підключила третій блок до енергосистеми країни після завершення середнього планового ремонту. Про це повідомляє Енергоатом у вівторок, 17 липня.

Таким чином станом на ранок сьогоднішнього дня в роботі перебувають 11 з 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України.
На енергоблоці №3 Рівненської АЕС - 222 доба середнього планового ремонту, на блоці №4 Запорізької АЕС - 129 доба середнього планового ремонту, на блоці №5 Запорізької АЕС - 65 доба середнього планового ремонту, на блоці №4 Рівненської АЕС - 10 доба капітального планового ремонту.

Южна-Українська АЕС з трьома енергоблоками ВВЕР встановленою потужністю 1000 МВт кожен розташована в Миколаївській області. Також експлуатує Ташлицьку ГАЕС встановленою потужністю 302 МВт в турбінному режимі і Олександрівську ГЕС встановленою потужністю 11,5 МВт.

Раніше повідомлялося, що СБУ заблокувала використання неякісного обладнання на Южно-Українській АЕС, що могло стати причиною техногенної катастрофи.

У свою чергу Чорнобильська атомна електростанція оголосила тендер з вибору підрядника для демонтажу старого "саркофага" над зруйнованим четвертим енергоблоком станції.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама