Авіаційний бізнес: як позичити 64 тисячі, повернути мільйон і опинитися в плюсі

Размещено: 09:00, 12 Лип 2018. Категория: Гроші
Сьогодні Сергій є власником авіакомпанії Challenge Aero Ukraine з оборотом $ 15 млн і 200 співробітниками в штаті. Його клієнти - найбагатші люди України, більшість яких він знає особисто.
Своєю історією успіху Сергій Никифоров поділився з ведучим YouTube-каналу Young Business Club Андрієм Остапчуком.

Коли Сергій закінчив вуз, поняття бізнес-авіації ще не було. Але було аеро-таксі, клієнти якого могли замовити приватний літак. Никифоров працював в одній з таких компаній диспетчером. За п'ять років роботи в авіації він виріс до комерційного директора.
У 29 років, маючи дворічну дитину на руках, Сергій кинув все і заснував бізнес. Починалася компанія Challenge Aero Ukraine всього з одного літака у флоті, а стартовий капітал був узятий в борг.
"Як зараз пам'ятаю, це 64 тис. доларів. Відкрив компанію і взяв собі 5%, а 95% йому. Борг я віддав рівно через місяць, але вже був зв'язаний зобов'язаннями. За перший рік я чистими заробив мільйон, з яких отримав тільки 5 % ", - зізнався Никифоров.
    Розлучившись з партнером Сергій почав вести бізнес самостійно. Головним секретом успіху він називає любов до авіації. Уже будучи зрілою людиною Сергій навчився літати, тепер самостійно вчить клієнтів і продає їм вертольоти.
Відзначимо, Young Business Club - це YouTube-канал для тих, хто бачить світ інакше. Тут успішні підприємці діляться історіями злетів і поразок. Підписавшись на канал ви дізнаєтеся як знайти інвесторів, з якими проблемами стикаються бізнесмени і отримаєте заряд мотивації для власних починань.
 

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень