Як студенту знайти додатковий заробіток | STUDIC.info - портал розважальних новин

Як студенту знайти додатковий заробіток

Размещено: 08:56, 12 Тра 2018. Категория: Гроші
Сьогодні про додатковий заробіток можна говорити дуже довго, адже листівки, рекламки, оголошення з різними пропозиціями ми можемо відшукати на кожному кроці. Питання в іншому – де знайти чесний заробіток і, при цьому, щоби він не заважав твоєму навчанню.

660x475_1_71aef12719fc867aaa97638370dbb2791880x1354_0xc35dbb80_18092769815274086.jpg


Звісно, ідеальний варіант – відшукати хорошу «контору», де можна проходити практику по навчанню і затриматися там на тимчасову роботу. Так дуже часто роблять журналісти. Точніше студенти факультету журналістики. Адже ти йдеш в редакцію, аби там пройти практику, і якщо добре себе зарекомендуєш, запросто можеш залишитись там і підробляти собі між парами. Ну а якщо тобі шалено пощастить – тебе, студента, можуть одразу взяти на роботу на постійній основі з повним окладом. Хто про таке не мріє?! Тут і стаж одразу. Хоча ні, бо стаж іде і за роки навчання, тому тут виходить два в одному.

Єдиним мінусом подібної роботи може бути необхідність носити з собою ноутбук. А з ним ще й на навчання ходити – не з легких справ. Тому не рідко ноутбук ламається в таких умовах експлуатації. Але це не біда, бо завжди можна звернутися в сервіс https://uabattery.com/, де ти знайдеш широкий спектр послуг за доступними цінами. І твій ноутбук знову, як новенький!

Де ще можна підзаробити? Офіціантом, наприклад. Тут не потрібно широких знань, однак, ти повинен бути готовим до повного робочого дня. І він триває майже до півночі. Коли ж навчатись? Зате чайові хороші! Тому, мабуть, е ідеальний варіант для студентів заочної форми навчання.

Фрілансером може працювати кожен, хто вміє грамотно писати, гарно оформляти свої думки і має багату фантазію. У цій сфері все залежить від твого бажання і наявності вільного часу. Можна писати замовні матеріали і заодно черпати багато знань з різних галузей (про які ти пишеш статі).

Робота фотографом. Цікаво, є де «розвернутися», але і конкуренція шалена. Потрібно мати професійний фотоапарат і грамотно заявити світу про себе. Для цього варто спочатку зробити кілька красивих фотосесій для свого портфоліо. Безкоштовно, звісно. Якщо все вийде, такий заробіток приносить чималі кошти.

Заробляти гроші можна, ведучи сторінку в соцмережі. Наприклад, в Інстаграмі. Але для цього ти повинен мати чималу кількість підписників. І не просто підписників, а активних фоловерів. Плюс цікаві фото та якісне «наповнення», тобто текст. Тут доведеться добряче потрудитись. І навіть коли твоя сторінка буде мати бездоганний вигляд, у тебе буде чимало послідовників, варто не забувати, що треба нагадувати світу про себе – тобто, рекламувати себе, свій вид діяльності. Лише тоді потенційні клієнти дізнаються про тебе.

Якщо у тебе талант до викладання (англійської чи будь-якої іншої мови, або і інших предметів), можеш жваво «включатися». Адже зовсім скоро вступні іспити і абітурієнтам потрібна така «підтримка». А якщо вже цієї весни пізно, завжди можна почекати і почати підготовку з осені. Адже це набагато ефективніше: чим довше готуєшся – тим краще знаєш. Зробіть це своїм дивізом.

Що б ви не обрали, це повинно подобатись вам, інакше не принесе ні доходу, ні задоволення від того, що ви робите.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама