Google прибрала можливість обходу блокування через її домен

Размещено: 13:55, 19 Кві 2018. Категория: Гроші
Розробники додатків більше не зможуть використовувати домен Google для обходу блокування. Про це повідомляє The Verge.

Зміни в мережевій архітектурі Google раніше помітили розробники системи проксі-серверів для організації анонімного мережевого з'єднання Tor. Пізніше сама компанія підтвердила, що внесла зміни в програмне забезпечення.

"Підставні домени ніколи не входили в підтримуваний Google функціонал. До недавнього часу вони працювали через особливості нашого стека програмного забезпечення. Ми постійно розвиваємо нашу мережу, і в рамках планового оновлення програмного забезпечення підставні домени більше не працюють", - пояснив представник компанії.

Він також додав, що компанія не планує в майбутньому повертати цю функцію.

За даними видання, нововведення Google загрожує порушити роботу сервісів, які дозволяють обходити цензуру в мережі, таких як месенджер Signal, GreatFire.org і VPN-сервіси Psiphon.

Раніше глава Роскомнагляду Олександр Жаров розповів, що в ході спроб заблокувати месенджер Telegram в Росії оператори зв'язку заблокували 18 підмереж Amazon і Google. За його словами, після того, як Telegram перейшов на підмережу Google, в якій було 540 тисяч IP-адрес, відомство вирішило заблокувати їх.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень