Встигаємо все за 59 хвилин

Размещено: 16:55, 12 Кві 2018. Категория: Гроші
Найцінніше для сучасного міського жителя - час. Найсмачніше для клієнта відчуття - коли він бачить повагу до свого часу і отримує передбачуваний результат. Саме тому Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк запропонували кредити для фізосіб, які можна отримувати менше ніж за годину.
Як це працює? Швидко. Якщо обійтися без довідки про доходи, то можна отримати 50 тисяч гривень. А якщо довідка є, то можна розраховувати на суму до 500 тисяч. Коштує це всього 18% річних, а позику взяти можна терміномдо 4 років.
У банку готові видати кредит за 59 хвилин, а якщо не встигнуть - ставка по ньому буде зменшена на 20% (до кінця квітня, і 10% - до кінця травня). Хоча статистика говорить, що на оформлення кредиту йде в середньому не більше 45 хвилин.
Для отримання такого кредиту без довідки про доходи досить пред'явити в банку паспорт та довідку про присвоєння податкового номера. Приблизно 5-7 хвилин займають обговорення потрібної суми і заповнення анкети позичальником. В анкеті, крім даних про себе, банк просить вказати дані третьої особи - як правило, це чоловік (дружина) клієнта. Також цікавляться наявністю інформації по виплачуваним кредитам, якщо вони є.
    Після заповнення анкети менеджер введе інформацію з неї в спеціальну програму на комп'ютері - і сама програма проаналізує їх. Тому рішення приймається швидко - максимум ще 15 хвилин потрібно для цього.
Після чого залишаються вже формальності - роздрук договору, копіювання документів, підпис та печатка. На все про все ще хвилин 10. Напевно, скоро можна буде все це робити і без походу в банк - коли в Раді схвалять відповідний законопроект. Але поки що доводиться нанести в банк хоча б один візит.
Завершується все врученням конверта з картою MasterCard World Debit і пін-кодом до неї. На карту і зараховуються надані банком кошти. Щоб скористатися ними без додаткових комісій, їх можна або повністю або частково зняти в банкоматі самого банку, або розплачуватися карткою в магазинах, інтернеті, ресторанах і т.п.
Після використання кредитних грошей, карту можна експлуатувати далі вже з власними коштами - в тому числі, за межами України. А ще можна скористатися додатковими засобами в рамках програми «Розстрочка» - це кредит на суму до 5 тис. грн. на термін до 12 місяців. Для отримання «Розстрочки» не потрібно робити ніяких спеціальних додаткових дій.

Джерело"korrespondent.net"

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень