Чому страхування таке важливе? | STUDIC.info - портал розважальних новин

Чому страхування таке важливе?

Размещено: 22:05, 19 Сер 2015. Категория: Гроші
Наше життя щодня сповнене раптовими подіями і несподіваними небезпеками. Ніколи не можливо передбачити що буде завтра і що може з нами трапитися, адже як би обережно ми не переходили дорогу чи керували власним автомобілем, завжди є шанс, що вплине якийсь зовнішній фактор.
Автомобіль в сучасному світі вже далеко не розкіш, він є майже в кожного. Звісно машина – дуже зручний засіб пересування, але в ньому криється велика небезпека. Автомобіль здатен розвивати величезну швидкість, яка може стати фатальною як для водія, так і для людини з якою, наприклад, може статися зіткнення. Саме тому страхування автомобілів у сучасному світі – річ зрозуміла, а деякі його види і обов’язкова.


В чому користь «Автоцивілки»
Автоцивілка, ще позначається абревіатурою ОСЦПВ, яка розшифровується як обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Згідно закону України автоцивілка є обов’язковим видом страхування для вашого авто. Вона існує для того, щоб якщо водій, що має поліс осцпв, міг сплатити кошти за ремонт іншому авто з яким відбулося зіткнення або сплатити лікування людині, яка потрапила в цю аварію. Всі ці виплати передбачаються лише в тому разі, якщо винним в дорожньо-транспортній пригоді ви.

Під «автоцивілку» підлягають усі транспортні засоби, що були зареєстровані в ГАІ:
- легкові автомобілі незалежно від моделі;
- автобуси, мікроавтобуси та вантажні автомобілі;
- напівпричепи та причепи;
- мотоцикли незалежно від об’єму двигуну.

Страхування за кордоном обов’язкове для виїзду
При оформленні візи для поїздки за кордон, потрібно приділити особливу увагу страхуванню, яке недаремно є обов’язковою вимогою країн Європейського Союзу, адже їх консульства повинні бути певні, що у разі нещасного випадку, ви зможете сплатити медичні послуги, які в таких країнах коштують не дешево. Оформити страхування для виїзду за кордон можно швидко та просто, для цього просто потрібно заповнити форму на сайті страхової компанії. Тільки страхування надійної страхової компанії забезпечить вам справжній захист на термін вашої подорожі за кордон.

Якщо ви перебуваючи на даний момент громадянином України збираєтесь оформлювати пакет документів для того, що поїхати за кордон, то вам обов’язково потрібно оформити страховий договір в якому будуть повністю прописані всі медичні виплати на той час, що ви бажаєте провести за кордоном. Цей поліс і називають «медичним страхуванням». Такий вид страховки обов’язково містить такі види, як амбулаторне та стаціонарне, а також стоматологічне лікування, карета швидкої допомоги. Такий перелік послуг пов'язан з тим, що іноземці мають повністю оплачувати медичні послуги за кордоном, а коштує це не дешево.


Новости сайта Архив новостей

   Реклама

ТОП за тиждень