STUDIC.info - портал розважальних новин , сторінка 3

На Тернопільщині з'являться вітрові електростанції?

Размещено: 19:04, 30 Кві 2017, Категория: Регіони
Державний Укргазбанк надав черговий еко-кредит на будівництво двох вітрових електростанцій у Тернопільській області загальною потужністю 4 МВт. Cума кредитної лінії склала 1,3 млн євро, фінансування надано під 7,5% річних.
Завдяки встановленню вітрових турбін очікується, що річний обсяг згенерованої екологічно чистої електроенергії складатиме щонайменше 4,4 млн кВт*год.
Фінансування екологічних проектів та проектів з розвитку відновлювальної енергетики проводиться Укргазбанком в рамках реалізації стратегії еко-банкінгу, метою якої є підвищення енергоефективності економіки України та досягнення її енергетичної безпеки, пише зз.

Хто має право отримати грошову допомогу від держави

Размещено: 19:00, 30 Кві 2017, Категория: Регіони

Цьогоріч розмір щорічної разової грошової допомоги, яку можуть отримати від держави інваліди війни та люди, що в дитинстві були в’язнями концтаборів і є інвалідами, складає від 2700 до 3500 грн залежно від групи інвалідності.

Учасники бойових дій (у тому числі учасники АТО) можуть розраховувати на разову виплату в розмірі 1200 грн. До них за цим показником прирівняні колишні неповнолітні в’язні концтаборів і люди, що народилися в концтаборах. Особи, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною, можуть звернутися до органів соцзахисту для отримання допомоги в розмірі 3500 грн.

Детальніше про умови й розміри соціальної підтримки вразливих верств населення – в інфографіці «Слова і Діла».

35215-1_uk_normal

Нагадаємо, переселенці з Донбасу

В Крыму назвали "мелким пакосничеством" новую украинского дамбу на Северо-Крымском канале

Размещено: 18:36, 30 Кві 2017, Категория: Крим
Администрация Херсонской области ввела в эксплуатацию новую капитальную дамбу, установленную на границе с Крымом, которая предназначена для блокирования тока днепровской воды по Северо-Крымскому каналу на полуостров.
Об этом пишет ТАСС, передает корреспондент 3652.ru.
Дамбу стоимостью 35 млн гривен (около 1,3 млн.дол.) возвели за год. Поводом, по словам местных властей, стала необходимость восстановления водоснабжения сельскохозяйственных районов юга Херсонской области, которые три года назад после закрытия шлюзов выше по течению оказались от него отрезаны вместе с полуостровом.
По словам главного инженера управления Северо-Крымского канала Владимира Охапко, новая плотина имеет шлюз, который можно открыть и наполнить водой "еще 300 километров Северо-Крымского канала (до водохранилищ на полуострове, - ред.)".
Крымские политики спокойно отнеслись к новости о возведении капитальной дамбы в Херсонской области. "Нам, крымчанам, от этого ни холодно, ни жарко, пусть себе там радуются, а мы воду не получаем с Украины уже три года и все тихо и спокойно. Воды нам своей хватает", - заявил председатель комитета по

В Днепре отключат газ: ГДЕ И КОГДА

Размещено: 18:33, 30 Кві 2017, Категория: Регіони
С 3 по 5 мая на 75 улицах отключат газоснабжение. 
Как сообщили в пресс-службе предприятия «Днепргаз», это связано с плановым техническим обслуживанием систем.

1-18

2-17

3-11

4-10

5-9

Франківці зможуть літати прямим рейсом в Туреччину

Размещено: 18:10, 30 Кві 2017, Категория: Регіони

Авіакомпанія "MAY" запустила прямий рейс з Івано-Франківська до Анталії. 

Сьогодні опівночі авіакомпанія виконала перший в цьому сезоні прямий рейс з аеропорту в Івано-Франківську до Анталії.

Рейси виконуватимуться в літній період 2017 по суботах та вівторках. 

Цікаво: Замість відпочинку — стрес. Франківська сім’я розповіла про свою поїздку за океан

Головні «економісти» і «педагоги» Тернопільщини показали усе своє майно

Размещено: 18:01, 30 Кві 2017, Категория: Регіони
Кажуть, освіта в Україні – збиткова галузь. За кордоном рядовий вчитель офіційно заробляє більше, ніж вітчизняні кандидати наук. Тому останні, попри все небажання, кидають освітянське ремесло і залишають країну в пошуках кращих перспектив. А там – кому як пощастить.
Та виявляється, не всі освітяни бідують. Ті, хто пройшов свій трудовий шлях від студента до кабінету ректора, можуть тепер похизуватися нерухомістю, автомобілями та готівковими запасами.
У Тернопільській області працює чотири університети: економічний, медичний, педагогічний та технічний. Поміж тим – понад десяток приватних вищих навчальних закладів – переважно інститути. Торік спеціалізоване видання osvita.ua проводило рейтингування навчальних установ області і визначило сімку найпопулярніших серед студентів. Список очолив Національний технічний університет ім. І. Пулюя. На другому та третьому місцях – Національний економічний університет та Національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка. Тернопільський державний медичний університет ім. І. Горбачевського посів лише четверте місце. У другій частині рейтингу – Бережанський агротехнічний інститут НУБі, Тернопільський інститут соціальних та інформаційних
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень