Христина Береговська не впевнена, що стародруки з Львівської галереї мистецтв зникли

Размещено: 22:19, 28 Лют 2017, Категория: ЛЬВІВ

Директор департаменту з питань культури, національностей і релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська висловила сумніви, що стародруки з Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницькього зникли.

Про це вона сказала сьогодні під час прес-конференції 28 лютого, відповідаючи на запитання журналістів з приводу зникнення стародруків у Львівській національній галереї мистецтв.

“Я сиділа тоді в Каліфорнії і вранці дивилася ці новини. В мене був шок за десятки тисяч кілометрів. По-перше, Іноземні видання сказали, що пропали експонати з галереї мистецтв на 95 млн доларів. Я думала – “почистили все”, всю галерею. Насправді зникло кілька книг. Сказали, що вони були подерті, але якщо заглибитися в передісторичні моменти, як Возницький збирав ці експонати – були різні ситуації, різні шлях примноження надбань. Не можна декларувати все поверхнево і робити з цього піар-акцію. Ці твори…. Я не є впевнена, що вони зникли”, - сказала Христина Береговська.

“Розслідування

Последний день зимы: каким нам запомнился новогодний Симферополь

Размещено: 21:45, 28 Лют 2017, Категория: Крим
В последний день зимы интернет-портал 3652.ru решил вспомнить, как выглядел Симферополь в новогодние праздники.
Глядя на снимки, действительно вспоминается, какая была волшебная зима в столице Крыма.
IMG_7259IMG_7260IMG_7271IMG_7272IMG_7276IMG_7281

10 цікавих фактів про НАТО: тест для кожного розумного львів'янина

Размещено: 21:08, 28 Лют 2017, Категория: ЛЬВІВ

НАТО - це масштабний союз 28 країн Північної Америки та Європи і сприймають його сьогодні по-різному. Більшість жителів Львівського регіону, як і України в цілому, недостатньо проінформовані про діяльність Північноатлантичного альянсу, цілі і завдання цієї міжнародної організації.

Ми перебуваємо в полоні дезінформації, чуток і політичних ігор. А між тим, наші уявлення можуть бути помилкові.

032.ua зібрав цікаві факти про цю організацію у тесті. Ми пропонуємо вам перевірити свої знання і розширити кругозір. Отже, поїхали!

(Увага, тест може бути не доступний в мобільній версії сайту, для того, щоб зіграти в гру, перейдіть безпосередньо на сторінку 032.ua).

Профіцит бюджету зріс у шість разів

Размещено: 21:03, 28 Лют 2017, Категория: Гроші
  Український держбюджет у січні цього року зведений з профіцитом на рівні 15,754 млрд гривень, що в шість разів перевищує профіцит за січень минулого року на рівні 2,452 млрд гривень.   Про це йдеться на сайті Держказначейства.   Повідомляється, що зведений бюджет у січні зведений з профіцитом на рівні 25,018 млрд гривень, що у 2,8 разу вище профіциту за січень минулого року на рівні 9,023 млрд гривень.   У казначействі також додали, що профіцит місцевих бюджетів за підсумками січня склав 9,263 млрд гривень.   Раніше Корреспондент.net розбирався, що потрібно знати про бюджет-2017.

Частина санаторіїв та лікарень Тернопільщини пустує

Размещено: 21:00, 28 Лют 2017, Категория: Регіони
Реформування галузі охорони здоров’я вимагає радикальних кроків: скорочення ліжок, персоналу, а то й закриття окремих неефективних закладів. На цьому наголосив начальник управління охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук. Однак у частини громадськості немає розуміння цього питання, тож кожне радикальне рішення супроводжується протестом населення.
Кажуть діяти радикально
Справді, минулий рік для галузі охорони здоров’я був насичений скандалами та громадським спротивом. Керівництво профільного управління розробило низку пропозицій щодо оптимізації мережі та окремих установ. Та заходи, які в результаті мали привести до суттєвої економії, лише викликали хвилю негативу, причому не тільки з боку працівників окремих установ, а й частини депутатів. Щоправда, мотиви останніх різні. Одним справді шкода людей, які можуть залишитися без робочих місць. Інші розуміють, що такий радикалізм їм неодмінно згадають на наступних виборах.
– Загалом фінансування галузі охорони здоров’я відбувається з розрахунку на одного жителя, – пояснює начальник управління охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук. – Для того, щоб раціонально використовувати бюджетні кошти, потрібно робити непопулярні

Медведєв: Санкції будуть невизначено довго

Размещено: 20:41, 28 Лют 2017, Категория: Суспільство
  Російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв заявив, що Росія повинна бути готова до збереження санкцій на невизначено довгий час.   "Ще раз вам хочу сказати: ми повинні приготуватися до того, що ми будемо жити в умовах санкцій невизначено довго", - сказав він в ефірі телеканалу Россия 1.   Медведєв додав, що на Заході "санкції увічнюють", "кодифікують", "вносять масу законів, крім усяких виконавчих указів, які президент США Барак Обама наприймав".   "Вони намагаються прийняти закони, які ці санкції зроблять постійними, на зразок поправки Джексона-Веніка або ще крутіше", - наголосив російський прем'єр.   При цьому Медведєв заявив, що Росія, "як доводить досвід останніх двох років", здатна розвиватися в умовах санкцій.   Раніше сьогодні в російському МЗС заявили, що в конгресі США готують економічну блокаду Росії.

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама