У центрі Тернополя «Форд» зіткнувся з велосипедом

Размещено: 11:45, 31 Сер 2016, Категория: Регіони
31 серпня у Тернополі зіткнулися автомобіль та велосипедист. Про автопригоду правоохоронцям  повідомили очевидці ДТП.
Слідчо-оперативна група встановила, що водій автомобіля «Форд» проїжджаючи  вулицею Мазепи у бік Руської, зіткнувся з велосипедистом. У результаті травми отримав 41-річний власник двоколісного транспорту. Тернополянина з забоями та рваними ранами доправлено в міську лікарню.

Невдовзі тернополяни зможуть скористатись "Картою вакцин"

Размещено: 11:30, 31 Сер 2016, Категория: Регіони
Усім нам би хотілося, аби вакцини для профілактичних щеплень з’являлися в медичних установах країни вчасно і у достатній кількості.
На жаль, поки що в Україні це не так. Але поступово ця проблема вирішується, вакцини надходять у щеплювальні кабінети.
На сайті ГО "Батьки за вакцинацію"  запрацювала он-лайн Карта вакцин
За словами її творців, це зручний інструмент, за допомогою якого батьки можуть дізнаватися, які вакцини та у якій кількості наявні у медичних закладах їхніх населених пунктів.
Поки доступна інформація про наявність тих чи інших вакцин по регіонам (виходячи з офіційних даних МОЗ). Але , зазначають ініціатори, зараз триває робота над тим, щоб за допомогою цього сервісу всі мали змогу отримати інформацію з будь-якого кабінету щеплень.
Пілотним стане Київ, далі планують поповнювати карту даними з кожного куточку України.

Робота YuMi від АББ, що співпрацює з людиною, визнано «Найкращим промисловим роботом 2016»

Размещено: 12:29, 31 Сер 2016, Категория: Технології
На Китайському Міжнародному робот-шоу в Шанхаї визнали досягнення компанії АББ у розвитку технічних інновацій та додатків
Роботизоване рішення YuMii®, перший в світі робот, що насправді здатен до співпраці з людиною, був відзначений премією Golden Finger, як один з найкращих промислових роботів 2016 року на Китайському міжнародному робот-шоу (China International Robot Show) у Шанхаї, Китай. Це шоу організовано Федерацією машинобудівної промисловості Китаю та Об’єднанням робототехнічної промисловості Китаю і є однією з трьох найважливіших в світі подій у галузі робототехніки.
2016 рік став першим роком присудження нагород Golden Finger, що були засновані спільно Китайським міжнародним робот-шоу та газетою «Бізнес з машинобудівництва та електроніки Китаю», як частина початку 13-го П’ятирічного плану країни та Стратегії «Зроблено в Китаї 2025». Стратегія спрямована на перетворення Китаю на світового лідера з виробництва, а роботи відіграватимуть ключову роль у підвищенні продуктивності та зміщенні фокусу виробництва країни з «бути великими» до «бути сильними».
Один з кожних чотирьох роботів, які продаються сьогодні, продається у Китаї, що є провідним у світі ринком

Чергові переговори перевізників і міської ради Львова завершилися безрезультатно

Размещено: 21:00, 31 Сер 2016, Категория: ЛЬВІВ
Міська влада знову не погодилася на умови перевізників щодо впорядкування перевезень пільгової категорії населення у Львові. 
Про це повідомляє кореспондент 032.ua. 
Під час сьогоднішньої зустрічі перевізники пропонували чиновникам обмежити кількість пільговиків. Зокрема, вони пропонували надати чотири місця у малогабаритних автобусних і вісім місць у великогабаритних. Проте, міськрада цю пропозицію відхилила, визнавши її незаконною. 
Тоді перевізники висунули ще одну пропозицію: поділити громадський транспорт Львова на дві категорії - автобуси загального користування, які будуть обслуговувати всіх пільговиків, і автобуси, які курсуватимуть в режимі експрес і не обслуговуватимуть пільгові категорії. Чиновники пообіцяли таку пропозицію розглянути. 
У підсумку, на зустрічі домовилися, що  у п'ятницю, на своє позачергове засідання збереться інженерна комісія ЛМР, на яке запросять перевізників. 
Станом на сьогодні пропозиція міськради полягає у тому, щоб питання про перевезення пільгових категорій населення розглядалося на найближчому засіданні міської ради, яке відбудеться 15 вересня. 
Нагадаємо, що з 30 серпня триває

Россия назвала три условия прекращения войны на Донбассе

Размещено: 20:57, 31 Сер 2016, Категория: Регіони

В Кремле требуют, чтобы договоренность о прекращении огня в зоне АТО была подкреплена принятием проектов законов об особом статусе Донецкой и Луганской областей, амнистии и местных выборах в Донбассе.

Об этом заявил пресс-секретарь президента РФ Дмитрий Песков, сообщает РИА Новости.

"Мы ожидаем, что этот шаг будет подкреплен конкретными практическими действиями украинской стороны по разработке и принятию проектов законов об особом статусе Донецкой и Луганской областей, а также об амнистии и местных выборах на Донбассе", - сказал Песков.

Он также заявил, что РФ призывает специальную мониторинговую миссию ОБСЕ в Украине оказать необходимое содействие реализации договоренности о прекращении огня.

Несколько дней назад на очередном заседании контактной группы в Минске была достигнута договоренность о полном прекращения огня в Донбассе с полуночи 1 сентября. В украинской армии заявили, что готовы обеспечить "день тишины" 1 сентября

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень