Життя без руки, ноги: у Тернополі покалічені у боях воїни розповіли про свій шлях боротьби за Україну

Размещено: 18:00, 31 Сер 2016, Категория: Регіони
Вони боролися із зовнішнім ворогом, а довелося мати справу з внутрішнім – апатією, відчаєм,  зневірою. Вчитель танців, ветеринар, електромонтер, студент, працівник ломбарду, виконроб, механік, тренер із карате, інженер.
Всього їх 18, вони з різних областей України. Їх об’єднала війна, а потім вони самі об’єднались і показують своїм прикладом, що після війни життя продовжується. Навіть якщо це життя – без руки, ноги чи обох ніг.
Щоб усміхатися, як вони
Фотоісторії 17 учасників АТО й однієї жінки-волонтерки, покалічених у боях, презентувала в Тернополі телеведуча «1+1» Соломія Вітвіцька. Задум створити такі світлини виник у неї після походу в госпіталь, куди вона  приносила солдатам щось поїсти, футболки. Там побачила красивого усміхненого хлопця – Юрія Весельского. Соломія не відразу зрозуміла, що у нього немає ноги. А коли їхала додому, задумалася, що, вийшовши з госпіталю, він зустрічатиме погляди нерозуміння, які дісталися “у спадок” від СРСР. Так народився проект “Переможці”, одним із героїв якого став і усміхнений Юрій, пише "Наш

На Тернопільщині дитина може втратити спадкове майно

Размещено: 17:30, 31 Сер 2016, Категория: Регіони
Заліщицьким відділом Чортківської місцевої прокуратури пред’явлено позов в інтересах неповнолітнього, позбавленого батьківського піклування, про визнання права власності на успадковану після смерті батька земельну ділянку сільськогосподарського призначення.
Встановлено, що неповнолітній є спадкоємцем першої черги на земельну ділянку розташовану на території Винятинської сільської Заліщицького району площею 0,83 га вартістю майже 33 тис. грн., проте родичка, яка є його представником, не вжила заходів щодо визнання його права власності на землю. Прокуратура подала позов з вимогою визнати за неповнолітнім право власності на земельну ділянку.  

У Тернополі після Дня міста пішохідний фонтан не працює

Размещено: 17:00, 31 Сер 2016, Категория: Регіони
Дізнатись графік його роботи та інформацію про те, чи функціонуватиме він восени поки теж неможливо.
Відомо, що наразі "Циганка" офіційно ще не є передана на баланс ЖКГ, а фонтан на баланс "Водоканалу". Саме тому й інформації про роботу водограю в управлінні ЖКГ немає.
- Поки що "Циганка" та фонтан є на балансі виконавця ремонтних робіт, тому коли фонтан працюватиме наразі знає тільки він. Ми ж складемо графік роботи фонтану після того, як на передадуть "Циганку" на засіданні виконкому, - зазначив у розмові з журналістами Доби начальник управління ЖКГ Микола Лесів.
Нагадаємо, що "Циганку" відкрили на цих вихідних. Там є WI-FI, нові лавочки, скейт-парк, камери спостереження.

Чому тернополяни знову почали отримувати повістки?

Размещено: 16:30, 31 Сер 2016, Категория: Регіони
Серед жителів Тернополя та області почали поширюватися плітки про нову хвилю мобілізації.
Військовий комісар області Володимир Катинський розповів усю правду про повістки, які отримують деякі громадяни. Йдеться про резервістів Збройних Сил України – людей з бойовим досвідом та вміннями.
«У нашій області дуже багато військовозобов’язаних – військовослужбовців, які звільнилися після перших черг мобілізації, строкової служби. Зараз відбувається підготовка до зборових заходів, задля підтримки фахової бойової підготовки військовослужбовців, які приймали участь у бойових діях. Усе, аби у разі оголошення мобілізації ними можна було доукомплектовувати підрозділи», - пояснює Володимир Катинський.
Повістки почали надходити тим військовослужбовцям, які проходили службу в військових частинах на території Волинської та Львівської областей, пише Безтабу
«Всі резервісти, які зараховані в оперативний резерв для підвищення свого фахового рівня зобов’язані пройти через збори. Кожному виплачуються добові, гроші на дорогу. Аналогічні збори були в червні в

Формування та реалізація інклюзивної політики у сфері освіти Тернополя

Размещено: 16:00, 31 Сер 2016, Категория: Регіони
10 960 дітей потребує у Тернополі дошкільної освіти. Серед них 15 дітям необхідно навчатися за інклюзивною системою. Адже, попри особливі потреби у розвитку, батьки прагнуть навчати дітей в оточенні однолітків.
Чи потрібні дитині особливі умови у здобутті освіти у Тернополі зокрема допомагають визначити у міській психолого-медико-педагогічній консультації на бульварі Т. Шевченка, 1 на 2 поверсі.
Якщо дитині потрібні особливі умови, проте батьки хочуть, щоб їхня дитина не замикалася у собі, а навчалася із звичайними дітьми, такою малечею займають з дошкільного віку.
Поки що у Тернополі існує 6 інклюзивних груп у дитячих садках, тоді як інтегрувати малюків у середовище однолітків виявили бажання батьки лише 15 дітей, розповіла Галасу директор міського управління освіти і науки Ольга Похиляк.
«Для інтеграції дітей з особливими потребами в загальноосвітній простір розроблено міську компенсаторно-корекційну програму.

На Тернопільщині охоронець обікрав свиноферму, на якій працював

Размещено: 15:30, 31 Сер 2016, Категория: Регіони
Одинадцять мішків зернової суміші для годівлі коней викрав невідомий з аграрного підприємства в місті Бучач – саме таке повідомлення отримали місцеві правоохоронці.
Поліцейські встановили, що майже півтони кормів, привласнив працівник свиноферми, якому й доручили охороняти зерно.

Вночі він залишив свій автомобіль на службовій парковці підприємства і завантажив до нього вкрадене, та при спробі виїхати з території господарства його помітила охорона.

Чоловік у вчиненому зізнався і повернув незаконно привласнене. Зернову суміш поліцейські вилучили, а автівку затримали. За фактом злочину порушено кримінальне провадження за частиною першою статті 185 КК України – крадіжка.

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень