На вулиці Миколайчука підключатимуть новий водопровід: буде припинено подачу води

Размещено: 18:28, 30 Чер 2016, Категория: ЛЬВІВ

У зв'язку із проведенням робіт на вулиці Миколайчука, впродовж 1 липня, з 9:00 до 19:00 год. буде припинено подачу води на декількох вулицях Шевченківського району Львова.

Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У прес-службі кажуть, що у зв'язку із підключенням водопроводу мешканцям Шевченківського району, а саме на вул. Миколайчука, 1, 1а, 3, 5, 7, Лінкольна, 45, 47, 51, 53, 57, Ільмовій та Заліській буде припинено подачу води.

У ЛМКП «Львівводоканал» просять вибачення через тимчасові незручності, які спричинені виконанням необхідних робіт.

Два дня без "СимСитиТранса": жалоб меньше, автобусы чище

Размещено: 18:17, 30 Чер 2016, Категория: Крим
Приостановка деятельности "СимСитиТранса", перевозчика, принадлежащего Ленуру Ислямову, не привела к транспортному коллапсу в столице Крыма. 
Об этом пишет РИА Крым, передает корреспондент 3652.ru.
Автобусы, вышедшие на маршруты компании, по мнению большинства пассажиров технически лучше и чище. Правда, с расписанием у многих не сложилось: сами водители это объясняют отсутствием трафаретов (расписания маршрутов – ред.), а глава администрации столицы успокаивает – это ненадолго.
Зато чисто
В центр Симферополя ходило большинство маршрутов, которые обслуживал "СимСитиТранс". Так, через остановку на площади Ленина курсируют автобусы №1, №6, №7, №10, №25 и №36. Сейчас на смену турецким UZotoyol пришли "Богданы", "Эталоны" и "Газели" большой вместимости.
"Маршрутку пришлось ждать недолго. Она довольно комфортная и вполне меня устраивает", — рассказывает Татьяна, пассажирка "единички". Она добиралась в центр Симферополя на "Газели".
Пассажиры отмечают: автобусы, заменившие "ислямовские", все-таки новее и чище.
"Маршрутка очень быстро приехала. Я не очень часто именно на 25-м номере езжу. Автобус лучше, чем "СимСитиТрансовский", новее, чище. Водитель ехал

В тернопільському суді з'явились інформаційні таблички шрифтом Брайля

Размещено: 18:15, 30 Чер 2016, Категория: Регіони
З метою забезпечення рівного доступу до правосуддя людей з особливими потребами в апеляційному суді Тернопільської області вжито низку заходів.

Днями перед входом до Будинку правосуддя, залами судових засідань та канцеляріями — у кримінальних та цивільних справах апеляційного суду встановили інформаційні таблички зі шрифтом Брайля. Таким чином, це значно спростить перебування у приміщенні інвалідів із вадами зору.
Варто нагадати, що майже 2 роки тому при вході до будинку суду для інвалідів, які пересуваються на інвалідному візку, облаштовано зручний пандус, а для людей зі слабким зором на сходових майданчиках та у коридорах спеціальною жовтою фарбою промарковано підлогу.
Врахувала адміністрація суду і особливості спілкування з людьми з особливими потребами, зокрема, по зору, та під час навчань із працівниками апарату суду було проведено інструктаж щодо етики поведінки з даною категорією громадян.

Исторический Днепр: знаете ли вы самые интересные факты о городе?

Размещено: 18:01, 30 Чер 2016, Категория: Регіони
С самого начала своего существования Екатеринослав считался одним из самых прогрессивных городов Украины. Знаете ли вы самые распространенные факты о нём?
Проверьте себя в тесте от 056.ua.

У Тернопільському ставі рівень кишкової палички вдвічі перевищує норму

Размещено: 18:00, 30 Чер 2016, Категория: Регіони
Пляжний сезон у Тернополі уже давно розпочався. Єдиним місцем, де офіційно можна купатись та засмагати, є так званий «Дальній» пляж.
Втім, працівники санепідслужби Тернополя радять утриматися від такого задоволення, адже рівень кишкової палички у воді Тернопільського ставу вдвічі перевищує допустиму норму. Детальніше - у відео TV4.

Сон за кермом - це небезпечно

Размещено: 18:00, 30 Чер 2016, Категория: Регіони

У спеку, що панує наразі в Україні, у багатьох людей з'являється млявість, сонливість, знижується концентрація уваги. До того ж, поспішаючи на відпочинок, керманичі часто проводять за кермом 10-12 годин поспіль. Як наслідок, деякі водії просто засинають за кермом. Наслідки передбачити не важко.

Сон за кермом – явище вкрай небезпечне. Багатьом водіям знайома ситуація, коли після багатьох годин їзди за кермом, здається вже немає ніякої можливості чинити опір сну. Відчувши наближення такого стану, розсудливі водії з'їжджають з дороги і влаштовуються на відпочинок. Однак, на жаль, так чинять далеко не всі. Багато хто, намагаючись подолати сонливість, посилено палить, розмовляє з пасажирами, п'є міцний чай або каву. У кращому випадку, такі водії роблять короткочасні зупинки, щоб трохи розім'ятися або поспати. Всі ці дії, між тим, рідко дають бажаний результат. Найчастіше вони стають лише приводом для самообману, коли у водія створюється ілюзія подолання втоми.

Дорожньо-транспортні пригоди з вини водіїв, які заснули за кермом, як правило, характеризуються великою кількістю

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень