Reuters опублікував "компромат" на Путіна

Размещено: 20:21, 31 Бер 2016, Категория: Суспільство
Інформаційне агентство Reuters оприлюднило статтю "Менеджер з нерухомості і друзі Путіна", в якій розкриває факти передачі нерухомості декільком жінкам, нібито пов'язаним з російським президентом Володимиром Путіним.

У ній повідомляється, що маловідомий бізнесмен з Петербурга Григорій Баєвський, який працює разом з мільярдером Аркадієм Ротенбергом, передав дорогу нерухомість передбачуваної дочки президента Володимира Путіна Катерині Тихоновій.
Крім Тихонової, бізнесмен також нібито передав нерухомість сестрі і бабусі колишнього депутата Держдуми Аліни Кабаєвої, а також Алісі Харчевій, дівчині, яка знімалася для календаря до дня народження Путіна. Житло знаходиться в Москві або Підмосков'ї.
За словами Харчевої, угода була проведена через агентство нерухомості, а з Баєвським вона не знайома. Також Харчева зазначила, що квартира придбана в іпотеку.
Глава фонду Іннопрактика

С какими проблемами сталкиваются переселенцы в Днепропетровске

Размещено: 20:12, 31 Бер 2016, Категория: Регіони

Прошло уже два года с тех пор, как в городе появились первые переселенцы из Крыма и из зоны АТО. Несмотря на то, что власти создали определенные блага для беженцев, воспользоваться ими удаётся далеко не всегда. Почему так, узнавал корреспондент 056.ua.
 
Психолог Наталья Злыгостева переехала в Днепропетровск год назад из Феодосии. 

С какими проблемами сталкиваются переселенцы в Днепропетровске (фото) - фото 1

"После переезда я столкнулась с целым рядом проблем, о которых в начале и не подозревала:

1. Поиск жилья. У местных было много стереотипов, жилье не хотели сдавать переселенцам с Донбасса. Когда узнавали, что мы из Крыма - было проще, но тем не менее, переселенцев не сильно хотели пускать в дома.

2. Неприятным моментом было ограничение функций карточки "ПриватБанка". Можно было только принимать

На Луганщине действовал конвертцентр с оборотом более 90 миллионов гривен

Размещено: 20:06, 31 Бер 2016, Категория: Регіони
Сотрудниками налоговой милиции Луганской области прекращена деятельность конвертационного центра, который предоставлял услуги субъектам хозяйствования Луганской и Киевской областей. Об этом сообщили в пресс-службе Государственной фискальной службы Украины. Ориентировочный оборот проконвертированных средств через расчетные счета в течение 2015-2016 годов составил более 90 млн. гривен. Вероятные потери бюджета составляют около 15 млн. гривен. "В ходе проведения следственно-оперативных действий в офисных помещениях, по месту жительства и в автомобилях участников конвертационного центра изъято 9 печатей и штампов, компьютерная техника, электронные носители информации и документы, свидетельствующие о незаконной деятельности. Наложен арест на остаток средств на сумму 432 тыс. гривен на 47 банковских счетах в 9 банковских учреждениях Луганской области и Киева", - говорится в сообщении ведомства.

Зрив конференції за участі ЛГБТ- спільноти у Львові: переосмислення

Размещено: 20:06, 31 Бер 2016, Категория: ЛЬВІВ

19 березня у львівському готелі  зірвали проведення конференції за участі ЛГБТ-спільноти. Конфлікт у Львові уже встигли назвати поразкою на шляху до європейських цінностей і демократичних змін. Але чи справді це так? Після того, як емоції вщухли, 032.ua пропонує переоcмислити події, які сталися.

З чого усе почалося?

Громадська організація “Інсайт”, яка свого часу проводила гей-парад у Києві, повідомила, що вони проведуть у Львові “Фестиваль Рівності”. В рамках фестивалю у місті має відбутись і пішохідний ЛГБТІ-квест.

Дізнавшись, де буде проходити захід, радикально налаштовані особи почали погрожувати тим закладам, які готові були надати приміщення для фестивалю. Мовляв, вони розтрощать їхнє майно. В результаті, ті відмовились. Багато хто думав, що у зв'язку із цим “Фестиваль Рівності” не відбудеться.

Чи залучатимуть тернопільських строковиків до бойових дій?

Размещено: 20:00, 31 Бер 2016, Категория: Регіони
На Тернопільщині завершують підготовку до призову на строкову військову службу. Відповідно до Указу Президента, триватиме він з 5 травня по 30 червня.
Як і раніше, призову підлягають юнаки віком від 18 до 27 років. Однак у військові частини, зазначає Володимир Катинський, відправлятимуть тих, хто вже досяг 20-ліття.
 ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату: «Від 18 до 20 можуть піти на військову службу за контрактом. Їх визначається придатність, формуються команди, тобто, визначаються по їх придатності по стану здоров’я, куди ми їх можемо відправити. Але, в тому числі ми проводимо агітацію на військову службу за контрактом. Тому ця категорія, якщо не має роботи, щоб не байдикувати, готові ми їх відправити  в навчальні центри для підготовки на військову службу за контрактом».
У військкоматі нагадують, відповідно до Закону, до бойових дій строковиків не залучають, передає

Е-квиток у Львові: бути чи не бути?

Размещено: 20:00, 31 Бер 2016, Категория: ЛЬВІВ

Влада нашого міста знову заговорила про можливість впровадження у громадському транспорті міста єдиного електронного квитка. В усьому громадському транспорті міста пасажирам більше не траб буде розплачуватись за проїзд готівкою: кошти будуть збирати електронні апарати, а водії будуть виконувати свою безпосередню функцію - перевозити людей.  За амбітними планами міської влади Львова, користуватися перевагами е-квитка львів’яни зможуть лише через два роки - у 2017 році. 

Говорили-балакали, сіли та й взяли кредит.

2011 рік: про впровадження у нашому місті безготівкової системи оплати у громадському транспорті говорять ще з 2011 року. Саме тоді у Львові визначили систему і навіть вигадали, як буде виглядати електронний квиток. Але далі розмов справа не пішла: таку ініціативу чомусь не підтримали депутати ЛМР, які відмовилися голосувати за компанію, яка працювала над створеням е-квитка.

2015 рік:  за кілька років у світлих головах наших чиновників знову винирнула ідея про е-квиток. Так, у 2015 році розгорілася боротьба між 11 компаніями, які хотіли

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень