Чи впливає підвищення тарифів на компослуги на обсяг наданих тернополянам субсидій?

Размещено: 21:00, 31 Бер 2016, Категория: Регіони
Оскільки з першого березня для населення вчергове підвищили тарифи на електроенергію, в наших читачів виникло запитання, чи потрібно йти з довідками про свої доходи й витрати в установи соціального захисту. На це запитання відповів директор департаменту соціального захисту населення в області Вадим Боярський.
— Після зростання тарифів на електроенергію громадянам, які отримують субсидії, автоматично їх перерахують, — каже Вадим Андрійович. — Відповідно до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій у разі зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію, її перерахунок у межах встановленого терміну призначення здійснюється без звернення громадян.
За словами Вадима Боярського, в цьому разі органи соціального захисту самостійно перерахують суму нової субсидії. Також не потрібно повторно звертатися за призначенням субсидії на новий термін. Громадяни, в яких змінилися обставини, які впливають або можуть вплинути на призначення субсидій, мають про це повідомити в органи соціального захисту населення в місячний термін, пише

На вулиці Городоцькій знову усуватимуть недоліки після ремонтних робіт: де саме

Размещено: 21:00, 31 Бер 2016, Категория: ЛЬВІВ

2-3 квітня підрядна компанія «Онур» усуватиме недоліки дорожнього покриття на вул.Городоцькій.

Про це 032.ua повідомили у прес-службі міської ради.

Через проведення робіт, з 6:00 2 квітня до 23:00 3 квітня, рух транспорту на вул.Городоцькій на ділянці від вул.Шпитальної до вул.Шевченка буде обмежено.

Нагадаємо, що сьогодні, 30 березня, частині Сихівського району вимкнули водопостачання. 

Аксенов хочет видеть в Крыму больше зрелищ

Размещено: 20:58, 31 Бер 2016, Категория: Регіони
Глава Крыма Сергей Аксенов на своей странице в соцсети Facebook 31 марта заявил о том, что в Крыму нужно проводить больше культурных мероприятий.
По мнению Сергея Аксенова, Крыму необходимо стать площадкой для режиссеров и различных кинофестивалей.
// (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); // ]]> В ходе встречи с министром культуры Республики Крым Ариной Вадимовной Новосельской обсудили подготовку министерства к пр...
Опубликовано Сергеем Аксеновым 31 марта 2016 г.

Впервые в Украине: нашумевшие бестселлеры научного журналиста Аси Казанцевой

Размещено: 20:43, 31 Бер 2016, Категория: Технології
Харьковское издательство «Виват» заключило эксклюзивный договор с научным журналистом Асей Казанцевой об издании двух ее книг. Это нашумевшие издания-бестселлеры: «Кто бы мог подумать! Как мозг заставляет нас делать глупости» и «В интернете кто-то неправ! Научные исследования спорных вопросов». Книги впервые будут изданы на украинском языке и уже готовятся к печати.
Дебютная книга популяризатора науки А.Казанцевой «Кто бы мог подумать! Как мозг заставляет нас делать глупости» в 2014 году принесла автору заслуженную премию в области научно-популярной литературы «Просветитель». Это захватывающая и интересная книга помогает объяснить многое в поведение людей. Автор доступно и интересно рассказывает о биологических ловушках, которые мешают нам отказаться от дурных привычек, расшифровывает подлинную «химию любви», объясняет биологические предпосылки стресса и депрессий.
Во второй книге «В интернете кто-то неправ!» автор развенчивает стереотипы и мифы, учит анализировать информацию. Ася Казанцева посредством своих книг хочет

В донецкую больницу привезли пять трупов российских наемников

Размещено: 20:40, 31 Бер 2016, Категория: Донецьк

Сегодня, 31 марта, в больницу имени Калинина были доставлены пять трупов российских наемников.

Об этом на своей в Фейсбук сообщает координатор группы «Стоп Террор» Семен Кабакаев.

«Два часа назад в больницу Калинина в Донецке поступило 5-200х и 3-300х. Документов при себе нет, форма в которой привезли русская с нашивками триколора и флага "ДНР".

Сопровождали и доставляли кадровых военных из РФ, бойцы из первой славянской бригады. В течении часа после доставки, приехали офицеры из России, по словам очевидцев они проживают на улице Розы Люксембург в общежитии», - сообщает Кабакаев.

Реєстрація місця проживання стає простішою та зручнішою для тернополян

Размещено: 20:30, 31 Бер 2016, Категория: Регіони
Децентралізація – в ділі! З 4 квітня повноваження реєструвати місце проживання та знімати з реєстрації осіб отримують органи місцевого самоврядування.Також вони вестимуть відповідний реєстр територіальної громади. Процедура за задумом має стати простішою та зручнішою для людей.
Із 4 квітня повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації особи передаються органам місцевого самоврядування. Раніше цим опікувалась державна міграційна служба. Тепер займатиметься відповідний відділ територіальної громади. У Тернополі – управління державної реєстрації міської ради. Воно працюватиме у будні із восьмої до 17.15 та знаходиться за адресою бульвар Шевченка, 1. Штат працівників уже набраний, приміщення – майже готове, повідомляє тв4. Залишилось облаштувати меблі, встановити техніку, перевезти картотеки. Керівники структури кажуть, зареєструватись за місцем проживання стало простіше.
– Не є обов’язковим пред’явлення документів, що посвідчують право власності, якщо ця інформація внесена до державного реєстру речових прав на нерухоме
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень