Курс валют на 1 жовтня

Размещено: 07:11, 01 Жов 2015, Категория: Гроші
Національний банк України встановивна четвер, 1 жовтня 2015 року, офіційні курси валют на рівні:

- 100 доларів США - 2129.5636 гривень (-23,1908)

- 100 євро - 2385.7501 гривень (-26,1959)

- 10 російських рублів - 3.2396 гривень (-0,0105)

За добу бойовики два рази порушили режим перемир'я на Донбасі

Размещено: 07:07, 01 Жов 2015, Категория: Регіони
Останню добу не пройшла повністю спокійно в зоні АТО. І хоча бойовики майже дотримувалися режиму припинення вогню, поодинокі збройні провокації все ж були. Як повідомляє прес-центр АТО, в 20:50 на тимчасово окупованій території в районі населеного пункту Зайцеве найманці відкривали інтенсивний вогонь з гранатометів і великокаліберних кулеметів у бік нашого опорного пункту. А о 23 годині бойовики кілька хвилин зі стрілецької зброї хаотично обстрілювали українські позиції в Луганському, що на Артемівському напрямку. Загалом упродовж минулої доби незаконні збройні формування двічі порушили режим перемир'я. Сьогодні, 1 жовтня, з півночі і до 6 ранку випадків відкриття вогню вздовж лінії розмежування не зафіксовано.

За сутки боевики два раза нарушили режим перемирия на Донбассе

Размещено: 07:07, 01 Жов 2015, Категория: Донецьк
Последние сутки не прошла полностью спокойно в зоне АТО. И хотя боевики почти придерживались режима прекращения огня, одиночные вооруженные провокации все же были. Как сообщает пресс-центр АТО, в 20:50 на временно оккупированной территории в районе населенного пункта Зайцево наемники открывали интенсивный огонь из гранатометов и крупнокалиберных пулеметов в сторону нашего опорного пункта. А в 23 часа боевики несколько минут из стрелкового оружия хаотично обстреливали украинские позиции в Луганском, что на Артемовском направлении. В целом на протяжении прошлых суток незаконные вооруженные формирования дважды нарушили режим перемирия. Сегодня, 1 октября, с полуночи и до 6 утра случаев открытия огня вдоль линии разграничения не зафиксировано.

У Росії придумали "податок на шашлик" - ЗМІ

Размещено: 06:40, 01 Жов 2015, Категория: Суспільство
Депутат законодавчих зборів Ленінградської області Володимир Петров підготував проект поправок до Податкового кодексу Росії, відповідно до якого пропонується ввести збір у розмірі 500 рублів (близько 150 гривень) за можливість посмажити в лісі шашлики, пишуть "Известия".
"У багатьох країнах Європи люди не можуть вільно переміщатися в лісах і робити там все, що побажають, тому запропонований податок не є чимось незвичайним. У лісі можна буде вільно займатися спортом, гуляти, ми говоримо про пікніки, вогонь, сміття. Ліс - особлива екологічна зона зі своїми правилами і порядками, і потрібно зробити все, щоб його зберегти", - вважає депутат.

Відповідно до ініціативи, податком будуть обкладатися всі, хто гуляє у федеральному лісі "в рекреаційних цілях, у тому числі з використанням відкритих і закритих джерел вогню". Від виплати будуть звільнені представники корінних народів Півночі, Сибіру і Далекого сходу.

Збори також не торкнуться тих, хто прийшов у ліс для заготівлі деревини, збору лікарських трав, сільськогосподарської або дослідницької діяльності, полювання, молитви

Росіяни отримали можливість оголошувати себе банкрутами

Размещено: 05:42, 01 Жов 2015, Категория: Суспільство
У Росії з 1 жовтня 2015 року набув чинності закон про банкрутство (неспроможність) громадян, передає РБК.

Закон дозволяє громадянам, які не мають можливості розплатитися з боргами, зняти з себе борговий тягар, оголосивши себе банкрутом.

Процедура банкрутства складається з декількох етапів. Спочатку позичальник або кредитор подає заяву до арбітражного суду за місцем реєстрації боржника. У заяві повинні бути зазначені найменування саморегулівної організації, серед членів якої громадянин хоче призначити арбітражного керуючого, або конкретного керуючого.

Далі є три варіанти: кредитор, боржник і керуючий домовляються про реструктуризацію, підписують мирову, а якщо це неможливо - йдуть до суду. Коли він визнає боржника банкрутом, його майно продають на електронних торгах, а всі борги або їхню частину списують. Поки йде процедура, громадянин не може виїжджати з країни, а протягом п'яти наступних років - брати кредити і займати керівні посади.

Microsoft і Google домовилися більше не вести патентні війни

Размещено: 05:10, 01 Жов 2015, Категория: Гроші
Корпорація Microsoft і компанія Google домовилися припинити взаємні судові позови, що стосуються порушення патентних прав, передає Reuters.

На знак завершення патентних воєн компанії заявили, що угода кладе край судовим поєдинкам щодо прав на різні технології, включаючи мобільні телефони, бездротовий доступ в інтернет, а також патентів, що використовуються в ігрових консолях Xbox корпорації Microsoft та інших продуктів Windows. Фінансові умови операції компанії не розголошували.
Обидві компанії вели проти один одного 18 судових справ у Сполучених Штатах і Німеччині.

Угода також припиняє всі судові розгляди, що стосуються Motorola Mobility, яку Google продала компанії Lenovo Group в минулому році, зберігши свої патенти.

"Google і Microsoft погодилися співпрацювати з певних питань, що стосуються патентів, і з нетерпінням чекають можливості попрацювати разом в інших сферах в майбутньому на благо своїх клієнтів", - говориться в спільній
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень