На шкільному подвір’ї спіймали нетверезого тернополянина з ножем

Размещено: 08:30, 01 Жов 2015, Категория: Регіони
Нетверезий чоловік з кухонним ножем прийшов на подвір’я тернопільської школи №24.
Про це пише Доба з посиланням на очевидців.
Як пояснив 23-річний тернополянин згодом, новим ножем він збирався чистити картоплю.
Випадок стався нині після 14 години. Як розповів начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області Сергій Крета, чоловіка з ножем помітив один з батьків, який потім допомагав його затримувати.
Хлопець був п’яний, напередодні його звільнили з роботи. В міськвідділі міліції він пояснив, що пішов на базар, щоби купити ножа, яким мав почистити картоплю, дорогою назад завернув на шкільне подвір’я.
Молодика визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення.

Франківський військовий комісаріат у пошуках нових працівників

Размещено: 08:21, 01 Жов 2015, Категория: Регіони

Івано-Франківський міський військовий комісаріат проводить набір на вакантні посади державних службовців.

Зокрема потрібні: головний спеціаліст, провідний спеціаліст, спеціаліст, з числа офіцерів, сержантів, солдат звільнених в запас зі Збройних Сил України які приймали участь в АТО та громадян України, які відповідають вимогам: вища освіта (спеціаліст, магістр), знання комп’ютера (Word, Excеl), знання державної мови, - пише сайт 0342.ua з посиланням на МВК.

За інформацією звертатися за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Княгини, 20, тел. 75-46-43.

Доброе утро, Симферополь! События дня, курс валют, прогноз погоды, этот день в истории

Размещено: 08:17, 01 Жов 2015, Категория: Крим
События
1 октября отмечается Международный день пожилых людей. Он был установлен в 1990 году Генеральной Ассамблеей ООН. Сначала День пожилых людей стали отмечать в Европе, затем в Америке, а в конце 1990-х годов уже во всем мире. Этот день традиционно отмечается и в России, а также в Азербайджане, Беларуси, Латвии, Молдове, Украине.
Также ежегодно, начиная с 1975 года, 1 октября отмечается Международный день музыки. Он был учрежден по инициативе Международного музыкального совета при ЮНЕСКО двумя годами ранее на 15-й Генеральной ассамблее IMC в Лозанне. Одним из инициаторов учреждения Международного дня музыки является композитор Дмитрий Шостакович.
Каждый год 1 октября мировое сообщество отмечает Всемирный день вегетарианства, учреждённый Североамериканским вегетарианским обществом в 1977 году и через год поддержанный Международным вегетарианским союзом. Этот ежегодный праздник призван повысить информированность широкой общественности о преимуществах вегетарианского образа жизни, как со стороны здоровья и экологии, так и с этической точки зрения, а также направлен на продвижение различных аспектов вегетарианства.
День Сухопутных войск России отмечается в нашей

В Донецке БТР и легковушка парализовали движение трамваев

Размещено: 08:17, 01 Жов 2015, Категория: Донецьк
Вчера, 30 сентября, в Донецке бронетранспортер и автомобиль парализовали движение трамваев по улице Челюскинцев.

Об этом 62.ua сообщили очевидцы.
"Бронетранспортер под пиратским флагом сразу уехал, машину вытаскивали долго, трамваи не ходили", - сообщили очевидцы.
Снимок экрана от 2015-10-01 08:16:57
Снимок экрана от 2015-10-01 08:15:31
Снимок экрана от 2015-10-01 08:16:17

Кримським студентам, які отримують пенсію по втраті годувальника, треба підтвердити факт навчання

Размещено: 08:15, 01 Жов 2015, Категория: Регіони
Право на пенсію в разі втрати годувальника мають непрацездатні члени сім'ї, що перебували на утриманні померлого годувальника.
До непрацездатних членів сім'ї належать діти, брати, сестри й онуки померлого годувальника, які не досягли віку 18 років. Після 18-річчя така пенсія може виплачуватися лише студентам, які навчаються за очною формою в освітніх установах усіх типів та видів до закінчення ними такого навчання, але не довше, ніж до досягнення ними віку 23 років.
Отримувати таку пенсію учням і студентам старше 18 років необхідно своєчасно підтвердити факт навчання. Для цього до територіального органу Пенсійного фонду необхідно представити довідку з навчального закладу. Важливо, що представляти довідку необхідно тим, хто тільки вступив на очне відділення.
Довідка про навчання повинна містити такі реквізити: кутовий штамп освітнього закладу, дату та реєстраційний номер, повні прізвище, ім'я та по батькові учня особи із зазначенням очної форми навчання ( початок і закінчення), підстава видачі довідки (номер і дата наказу про зарахування в навчальний заклад), печатку і підпис керівника освітньої установи.
При підтвердженні факту очного навчання пенсія буде

Ніхто не унікальний: Reddit показав добірку з двійниками знаменитостей

Размещено: 08:13, 01 Жов 2015, Категория: КУЛЬТУРА
Соціальний новинний сайт Reddit опублікував добірку колажів, на яких представлені знаменитості і люди, схожі на них, як дві краплі води.
"Хочете зустрічатися з Раяном Гослінгом? Немає нічого простішого, досить знайти його двійника!", - йдеться в статті, яка зібрала 13 тисяч коментарів від користувачів мережі.

Імена двійників співробітники редакції спеціально не розголошували, проте деякі з них все ж розповіли, як їм живеться із зовнішністю знаменитих людей.

Хлопець, якого часто порівнюють з Едом Шираном, поділився, що його часто зупиняють на вулиці і просять сфотографуватися. Спочатку підвищена увага його дратувала, однак пізніше він став ставитися до цього простіше: "Я зрозумів, що час від часу можна відмінно повеселитися", - розповів він.

У Києві помітили двійника Яценюка

А ось дівчина, якій приписують схожість з британською актрисою Еммою Вотсон, вважає, що у них дійсно є щось спільне, але на роль двійника вона явно не тягне.

Раніше повідомлялося, що фотопроект дітей з
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень