Спеціалісти агрофірми Петра Гадза «покинули» Тернопілля у пошуках безцінного досвіду

Размещено: 18:19, 31 Лип 2015, Категория: Регіони
Нещодавно на базі науково-технологічного полігону НААН України в смт. Калинівка Вінницької області Інституту фізіології рослин і генетики НАН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «День Поля. Свято Українського короваю - 2015». Побували на ньому і фахівці ТзОВ «Бучачагрохлібпром». Захід проходив у два етапи – пленарна частина та практична. Спочатку гості мали можливість взяти участь у конференції, під час якої було розглянуто питання виробництва зерна, формування та використання сортових ресурсів зернових культур, виробництва високоякісного насіння, технологічного та технічного забезпечення збирання врожаю, підготовки ґрунту для посіву озимих зернових культур як в пленарному режимі, так і в практичних умовах на сортодільниці. Згодом усі бажаючі вирушили на огляд демонстраційних полів. - Там представники сільгосппідприємств України мали чудову нагоду ознайомитись з новітніми селекційними досягненнями та сучасними технологіями виробництва високоякісного насіння. На полях учасники ознайомилися з сортовими ресурсами та науковими розробками вітчизняної селекції, - розповідає директор насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Михайло Євусяк, який і сам побував

Ткацькі верстати, кузні і поховання: під Харковом археологи займаються розкопками могильників Готовий

Размещено: 18:10, 31 Лип 2015, Категория: Регіони
Ткацькі верстати, кузні і поховання. У селищі Війтенки на Харківщині археологи займаються розкопками близько двохсот могильників поселень Готовий.
Племена готів влаштувалися тут ще на початку 4 століття і пробули плоть до середини наступного століття. Після себе вони залишили монети, прикраси, знаряддя праці і безліч поховань одноплемінників.
Зараз це найбільший із знайдених могильників Черняхівської культури. Археологи відзначають, це тільки мала частина поховань, насправді їх може бути значно більше.
Розкопки тривають вже більше одинадцяти років. За цей час табір археологів збільшився в кілька разів. Робота в таборі кипить практично цілодобово. Кожен найдений фграгмент очищають а після - обережно шліфують.
До українських археологам вирішили приєднатися і німецькі колеги, запевняють - знайдене поселення в рази більше, ніж подібні в Європі.
Подробиці в сюжеті ...

Бойовик «ЛНР» на «Уралі» збив 3 пішоходів - загинули 14-річна дівчинка та її тітка, мати в реанімації

Размещено: 18:08, 31 Лип 2015, Категория: Регіони
Учора ввечері, 30 липня, в селі Степанівка Перевальського району Луганської області п'яний «ополченець» на вантажівці «Урал» збив двох жінок і дитини.
Як стало відомо журналісту informator.lg.ua, трагедія сталася в районі греблі. Дівчинка 14-ти років і її тітка загинули на місці, мама дівчинки знаходиться в реанімації в дуже важкому стані. Удар був настільки сильним, що жінок розкидало по дорозі, а дівчинку розділу.

Водій виявився бойовиком 4-ї бригади «ЛНР», яка базується в місті Алчевськ. Після наїзду на жінок він був сильно побитий. Подальша його доля невідома.
Місцеві жителі вкрай обурені пияцтвом і безкарністю так званого «ополчення».
«У нас почала з'являтися нова« титульна нація »- ополченці. Хочу собаку прямо сидячи на скутері пристрелю на очах у дітей. Хочу гранату з вікна викину, хочу людей переїду на Уралі », - прокоментувала цей інцидент одна з жінок.

Харківські активісти вимагали під облуправлінням Мін'юсту не реєструвати «Опозиційний блок»

Размещено: 18:07, 31 Лип 2015, Категория: Регіони
Відразу кілька проукраїнських організацій вимагали не допустити "Опозиційний блок" на вибори.
Як розповів лідер харківського "Правого Сектора" Андрій Санін, відразу кілька патріотичних організацій пікетували будівлю облуправління Міністерства юстицій України з вимогою не допустити партію "Опозиційний блок" на вибори.
У пікеті брали участь такі організації, як "Сотня лева", "15 ЗБАТ ДУК ПС", "Правий Сектор" та представники ультрас.
"Ми вийшли з вимогою, щоб міністерство не реєструвало" оппоблок "у зв'язку з тим, що там присутня велика кількість одіозних особистостей, помічених навесні минулого року на сепаратистських мітингах ", - розповів Санін.
За його словами, реєстрація" Опозиційного блоку "загрожує новим витком спроб РФ дестабілізувати ситуацію в регіоні, з метою створення" ХНР ".
" Поспілкувавшись з начальником Міністерства юстицій в Харківській області ми дізналися, що він вже 4 рази відмовляв у реєстрації "Опозиційному блоку", - додав Санін.
Також, начальник зазначив, що як керівник ГУ Мін'юсту, він буде діяти з точки зору закону, на що активісти йому нагадали, що юстиція перекладається, як "справедливість".
Нагадаємо, у Харкові Добкін

Вчені вперше за 150 років відкрили новий вид сімейства псових

Размещено: 18:05, 31 Лип 2015, Категория: Технології
Зоологи вперше за 150 років шляхом генетичного дослідження відкрили новий вид сімейства собачих. Шакала, що мешкає в Східній Африці, назвали африканським золотим вовком, пише Current Biology.

На Землі почалося шосте масове вимирання

Раніше вважалося, що африканські шакали є представниками того ж виду шакалів, що мешкають на території Євразії. Для перевірки цього переконання вчені проаналізували зразки їх ДНК, зібраних в Кенії два десятиліття тому.

Потім вони попросили своїх колег з Африки та Євразії переслати їм ще кілька зразків ДНК тварин. В результаті цього аналізу з'ясувалося, що шакали зі Східної Африки є представниками нових видів, які відрізняються від сірих вовків. Вони еволюціонували за двома різними спадковими лініями вже, принаймні, мільйон років.

Більше того, виявилося, що дві розглянуті спадкові лінії не надто пов'язані одна з одною. Африканський вигляд більш схожий з вовками і койотами, ніж з шакалами, що і пояснює їх нову офіційну назву - африканський золотий вовк.

Автори нового

В Крыму пройдет сельхозперепись

Размещено: 18:05, 31 Лип 2015, Категория: Крим
Крым подключается ко Всероссийской сельскохозяйственной переписи 2016. Для этого на территории Республики Крым будет создана специальная комиссия, - сообщает отдел информационной политики администрации Симферополя.  
Основными задачами комиссии являются:
- обеспечение координации действий территориальных органов федеральных органов исполнительной власти по Республике Крым, исполнительных органов государственной власти Республики Крым, органов местного самоуправления муниципальных образований по подготовке и проведению на территории Республики Крым Всероссийской сельскохозяйственной переписи 2016 года
- оперативное решение вопросов, связанных с подготовкой и проведением Всероссийской сельскохозяйственной переписи 2016 года на территории Республики Крым.
Всероссийская сельскохозяйственная перепись стартует 1 июля 2016 года и продлится до 15 августа 2016 года. В ходе нее будут получены статистические данные о кадровом составе отрасли, земельных ресурсах, которыми располагает сельское хозяйство страны, о том, как они используются, а также о других аспектах отечественной аграрной инфраструктуры. 
Для сбора данных будет задействованы самые современные информационные
Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень