У Харкові пожежа: горить СТО

Размещено: 18:48, 30 Чер 2015, Категория: Регіони
Стовп диму видно навіть з центру міста.
Як повідомляють в соцмережах очевидці, в районі вулиці Морозова почалася сильна пожежа.
У МНС підтвердили факт події.
"Зайнялося СТО, наші хлопці працюють там. Більш детально дізнаємося пізніше ", - повідомив помічник начальника управління ГСЧС в Харківській області Ігор Лупандін.
Подробиці читайте пізніше на нашому сайті.

В рейтинге популярных российских персон Аксенов занял 14-е место, обогнав Жириновского, Михалкова и Матвиенко

Размещено: 18:38, 30 Чер 2015, Категория: Крим
Компания «Медиалогия», специализирующаяся на медиа-анализе, составила рейтинг российских персон за первую половину 2015 года. Глава Крыма Сергей Аксенов занял в нем 14-е место.
Об этом корреспонденту 3652.ru сообщила PR-директор «Медиалогии» Надежда Жуковская.
ТОП-50 построен по упоминаемости в российских СМИ. Исследования проводились в период с 1 января по 30 июня 2015 года. В основе рейтинга - информация из 25 400 наиболее влиятельных источников: ТВ, радио, газеты, журналы, информационные агентства, интернет-СМИ.
На первом месте рейтинга — президент Российской Федерации Владимир Путин, за ним идет премьер-министр РФ Дмитрий Медведев. Глава Крыма Сергей Аксенов в ТОП-50 оказался на 14-м месте.

Место в рейтинге
Персона

Количество сообщений

1
ПУТИН Владимир Владимирович

829 812

2
МЕДВЕДЕВ Дмитрий Анатольевич

250 310

3
НЕМЦОВ Борис Ефимович

94

Коли Тернопіль перейде на автоматизовану систему оплати за проїзд?

Размещено: 18:30, 30 Чер 2015, Категория: Регіони
Комунальний електротранспорт Тернополя готовий до впровадження автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП). Як повідомляє керівник КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх, на рівні міста зроблено практично усе, щоб ця система запрацювала. Єдина проблема – у відсутності необхідної законодавчої бази.
«Декілька років тому було ініційовано провадження безконтактної системи оплати за проїзд. Тоді Тернопіль увійшов до числа трьох міст України, де було заплановано впровадження пілотного проекту безконтактної системи оплати, – розповідає Андрій Мастюх. – Станом на сьогодні, наше підприємство завершило встановлення українізованого програмного забезпечення автоматизованої системи оплати проїзду, ця система була випробувана у тестовому режимі, а працівники пройшли відповідні навчання».
Керівник запевняє, що підприємство готове до проведення наступного етапу – пробних стажувань кондукторів на маршрутах. Проте найбільша затримка у впровадженні такої системи – у відсутності відповідного закону, який повинна прийняти Верховна Рада.
Після впровадження даної системи у тролейбусах, система АСОП буде впроваджуватися у іншому громадському транспорті міста.
«Наразі субвенційні кошти

Сильна злива затопила Тольятті

Размещено: 18:25, 30 Чер 2015, Категория: Суспільство
Зливи та грози накрили Самарську область Росії. Вранці 30 червня потужна злива пройшов у місті Тольятті. За інформацією користувачів соцмереж, місто за 15 хвилин місто перетворилося на Венецію.

Від води постраждали житлові будинки, магазини, автомобільні дороги. В Інтернеті викладають фотографії машин, які стоять в потоках води, людей по коліно в калюжах.

Злива пройшла практично у всіх районах міста.


За даними синоптиків, у місті випала півмісячна норма опадів, сьогодні зливи можуть повторитися, дощі в регіоні прогнозують до кінця тижня.

Нагадаємо, в ряді російських міст пройшли потужні зливи. Затопило Сочі, Воронеж, Москву.

Негода також в останні дні розбушувалася і в Україні: Запоріжжі, Харкові, Луганську, Миколаєві, Кривому Розі.

Большинство пешеходных переходов в Крыму не отвечает требованиям безопасности

Размещено: 18:17, 30 Чер 2015, Категория: Крим
Сотрудники Госавтоинспекции Крыма обследовали 1 146 пешеходных переходов на соответствие их требованиям безопасности. Как было установлено, 1 121 переход не отвечает нормативам.
Об этом сообщает отдел пропаганды управления ГИБДД МВД РФ по Республике Крым, передает корреспондент 3652.ru.
Из проверенных пешеходных переходов на 506 выявлены нарушения в установке и эксплуатации дорожных знаков, на 192 - отсутствие дублирования дорожных знаков 5.19.1 («Пешеходный переход») над проезжей частью на многополосных дорогах, на 866 отсутствует или изношена горизонтальная дорожная разметка «Зебра». Еще 518 переходов оказались без пешеходных ограждений, 571 — не освещен, на 343 отсутствует тротуар либо пешеходная дорожка, на 551 нет светофоров типа Т.7 (у образовательных организаций).
По результатам проверки к административной ответственности привлечено 8 должностных лиц, выдано 70 предписаний о необходимости устранения нарушений в содержании переходов. Направлено 10 представлений владельцам автомобильных дорог об устранении причин и условий, способствующих совершению правонарушений, в органы прокуратуры направлено 6 информаций.
По данным Госавтоинспекции, всего в Крыму

Завтра у Тернополі подекуди не буде електроенергії

Размещено: 18:16, 30 Чер 2015, Категория: Регіони
Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, не буде електропостачання у окремих будинках Тернополя.
А саме:
01.07.15р. з 09.00 до 16.00 год. за адресою: вул. Липова, 12, 14, 16, 18, 20.

Новости сайта Архив новостей
Загрузка...

   Реклама

ТОП за тиждень